Výrobníky cukrové vaty

Máte rádi cukrovou vatu a nechcete ji jíst jen jednou za rok na pouti? Máme pro vás váš vlastní domácí výrobník cukrové vaty od naší značky OneConcept. Vychutnejte si tuto sladkou pochoutku v pohodlí domova a potěšte sebe i své děti domácí cukrovou vatou rozličných chuťových a barevných kombinací.

Splňte si svůj dětský sen a mějte doma vlastní cukrovou vatu kdykoliv na ni dostanete chuť. Příprava probíhá za použití klasického krystalového cukru. Vždy správné množství přidáte do rozehřátého zásobníku díky dodávané odměrce. Rozehřátím se cukr zkapalní a otočný mechanismus ho promění na jemná cukrová vlákna, která stačí už jen zachytit na špejli.

 

 

Buďte rodičem číslo jedna a proměňte každou dětskou oslavu na pohádku díky přístroji na výrobu cukrové vaty. Vatové polštářky se naučíte rychle vyrábět i vaše děti. Spokojený úsměv a ulepené prsty vašich dětí budou určitě stát za to. Naše spotřebiče do kuchyně vám ulehčují a zpříjemňují společné chvíle strávené s rodinou.

Máte rádi sladké pochoutky? V tom případě by vám určitě neměla uniknout ani naše nabídka vaflovačů, stroje na pečení dortíků Cake Pops nebo elektrické pánve, díky kterým šikovně připravíte chutné palačinky v pohodlí domova. Nakupte online nové spotřebiče do své kuchyně již dnes.

 

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků