Domácí věže

Vyberte
Seřazeno podle
25 Výsledky pro "Domácí věže"
Filtr a řazení
Domácí věže

Domácí věže: všechna cvičení na jednom stroji

S domácí věží z řady electronic star si vybíráte mimořádně univerzální zařízení, které můžete používat pro všechny účely, od každodenního fitness tréninku až po kulturistiku. K dispozici je klasická domácí věž se závažími i modely, které vytvářejí tréninkový odpor pomocí elastických pásů. Najdete zde také lanové tahací stroje vhodné pro montáž na strop, můstky pro tahání lana a laťové tahací stroje.

Domácí věž se závažím

Na typické domácí posilovací věži se cvičí se závažími, která lze skládat do vrstev a přemisťovat pomocí lanové kladky. V mnoha případech se jedná o silovou polohu s leg press, která procvičuje především přední stehenní svaly (quadriceps femoris). Jedním z typických prvků je prsní stanice. S integrovaným lat pulldownem procvičujete svaly rukou, jako jsou bicepsy a tricepsy.

Modely Diptower se používají pro náročné cviky mrtvého tahu, které posilují záda ramena a ramenní svaly. Pro trénink tří hýžďových svalů gluteus maximus, gluteus medius a gluteus minimus je k dispozici stepper, který procvičuje i celou oblast nohou. Záporná lavička slouží jako posilovací lavice, na které můžete obzvláště intenzivně trénovat prsní svaly, neboť opora směřuje pod úhlem dolů.

Domácí věž bez činek a posilovací lavice

U posilovací stanice bez závaží přebírá funkci odporu samotné napětí tahu lana. Na tomto stroji můžete také trénovat všechny svalové skupiny. Spektrum možných cviků sahá od shybů, shybů a přítahů až po křížení na laně. Zatížení v tahu se považuje za extrémně lehké pro klouby v porovnání se závažími. Kromě toho je trénink téměř bezhlučný, protože do sebe závaží nenarážejí: velká výhoda při domácím tréninku.

Pokud dáváte přednost tréninku s činkami s krátkými a dlouhými rukojeťmi, je bench press dobrou volbou. K dispozici je například stůl na cvičení bicepsů a nohou. Do vysoce kvalitních posilovacích lavic lze zabudovat také lanový vlek pro veslování. Dobré vědět: U každé domácí věže, posilovací lavice a dalšího vybavení najdete soubor PDF s podrobnými pokyny k montáži.

FAQ

Které svaly mohu na domácí věži trénovat?

Domácí věž je multifunkční tréninkové zařízení, s nímž můžete trénovat břicho a záda, ramena, paže a nohy. Přesný rozsah možných cvičení závisí na vybavení každé jednotky.

Jaká je výhoda domácí věže?

Ať už se jedná o domácí věže nebo posilovací zařízení pro kulturistiku: domácí stanice vám ušetří starosti s častým přepínáním mezi různými stroji. Pokud si chcete koupit domácí věž, můžete na tom být finančně ještě lépe než při nákupu jednotlivých strojů zvlášť.

Je domácí věž vhodná pro domácí použití?

Domácí věž je navržena přesně pro domácí použití. K instalaci zařízení stačí malá místnost. V Electronic-star naleznete modely s úspornými rozměry jen 120 x 140 x 100 cm. Větší verze mohou mít například rozměry 214 x 210 x 247 cm.

Do jaké hmotnosti lze domácí věž zatížit?

Nosnost takové domácí věže se obvykle pohybuje kolem 150 kg. Jednotlivé modely mohou mít vyšší nebo nižší nosnost.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků