Zahradní krby

Vyberte
Seřazeno podle
21 Výsledky pro "Zahradní krby"
Filtr a řazení
Zahradní krby

Koupit zahradní krb levně a online - kvalitní designový krb pro náročný design terasy

Když se pomalu blíží noc, není snad nic lepšího než zakončit den odpočinkem na zahradě u ohně. Krb na terase poskytuje teplo díky mihotavým plamenům a zahřívá terasu teplým světlem. U společnosti Electronic Star si můžete koupit zahradní krb za skvělou cenu. Zvýrazněte svou zahradní terasu a vybavte ji stylovým venkovním krbem!

Kupte si zahradní krb a užívejte si jeho mnoho funkcí

V našem internetovém obchodě si můžete zakoupit venkovní krb pro různé oblasti použití. Klasické modely mají pouze funkci krbu a mohou být vytápěny atmosférickým palivem. Design modelů renomovaných značek, jako jsou blumfeldt a Klarstein, je rozhodně exkluzivní. Venkovní krb od nás můžete využít mimo jiné k přípravě různých pochoutek namísto nákupu pece na pizzu nebo plynového grilu. Jiné konstrukce fungují jako sálavé ohřívače. Pokud chcete večer na terase vytvořit útulnou světelnou scénu a nechcete používat běžné zdroje světla, je pro vás skvělou volbou jeden z luxusních zahradních krbů z našeho internetového obchodu.

Zahradní krb se zřídkakdy dodává samostatně - atraktivní nabídka modelů

Zahradní krb je k dispozici v různých tvarech od úzkého a vysokého až po široký a kompaktní. Některé verze mají samostatný úložný prostor na palivo, například na polena. Z hlediska materiálů rozlišujeme zahradní krby z nerezové oceli, ocelového plechu, litiny a šamotu. Další rozdíly lze pozorovat v typu vytápění. Kromě krbů na dřevo si můžete vybrat také z plynových krbů a terasových topidel na pelety. Zahradní krby v atraktivní barevné škále najdete v našem obchodě. Od černé a antracitové přes bílou až po ušlechtilou třpytivou bronzovou a stříbrnou - pro každého se najde vhodný terasový krb.

Nákup zahradního krbu - jak najít ten správný

Když hledáte zahradní krb, který se dokonale hodí do vašeho venkovního prostředí, je dobré se nejprve podívat na jeho tvar. Pokud má být váš zahradní krb v budoucnu umístěn ve výklenku na terase, doporučujeme zvolit vysoký a velmi štíhlý model. V krbu můžete topit klasickým způsobem a užívat si potěšení z praskajícího dřeva. Mezi modely zahradních krbů z nerezové oceli najdete i modely odolné proti korozi. Pokud se venkovní krb nachází ve větrné oblasti, je ideální masivní litinový krb. Objednejte si ještě dnes v internetovém obchodě Electronic Star vysoce kvalitní a moderní zahradní krb podle svého výběru!

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Potřebuji na venkovní krb úřední povolení?

Pokud provozujete venkovní krb v souladu s jeho určením a používáte povolené palivo, jako je dřevo, plyn nebo pelety, nepotřebujete pro tento zdroj tepla úřední povolení.

Jaký materiál byste si měli pořídit pro zahradní krb?

Pokud je krb trvale umístěn na terase, přichází do styku s deštěm a vlhkostí. V tomto případě je nutné se zaměřit na materiál odolný proti korozi. Nerezová ocel poskytuje vysokou úroveň ochrany proti korozi. Mírná odolnost proti korozi je způsobena leštěnou ocelí.

Jaké dřevo lze spalovat ve venkovním krbu?

Důležité je, aby dřevo bylo přírodní. Pokud bylo dřevo lakováno, ošetřeno olejem nebo jsou na něm ještě zbytky barvy, nesmí se pálit. Důvodem je to, že při spalování by se do životního prostředí mohly uvolňovat toxické výpary.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků