Servírovací vozíky

Vyberte
Seřazeno podle
17 Výsledky pro "Servírovací vozíky"
Filtr a řazení

Servírovací vozíky

Organizujete důležité setkání a potřebujete roznést větší množství jídla? Stylový dřevěný nebo kovový příruční servírovací vozík bude vaším nejlepším pomocníkem. Naše servírovací vozíky jsou velmi kvalitní a pevné a svým designem navíc krásně doladí celý váš interiér.

Vlastníte menší provoz a máte v ní kuchyni nebo jídelnu, ve které je každodenní součástí roznášení jídla? Náš nerezový servírovací vozík na kolečkách z ušlechtilé oceli vám dozajista usnadní vaši práci. Jeho povrch se jednoduše čistí a díky obratným kolečkům se s ním dostanete kamkoliv budete potřebovat.

Naše značka Klarstein nabízí designovou variantu ke kovu – dřevěné servírovací vozíky. Jejich poličky jsou šikovně rozmístěné a můžete díky nim uchovávat a následně servírovat ovoce, lahve vína, oleje či vody. Raději sladujete víno v ideálních podmínkách? Zaujmout by vás mohly naše stylové vitríny a vinotéky.

Připravujete velké množství jídla, které bude jednodušší roznášet pomocí servírovacího vozíku? Pro přípravu jídel je důležitá kvalitní trouba na pečení a sklokeramická varná deska. Udržujte potraviny a ingredience stále čerstvé. Pomůže vám k tomu nová mraznička nebo mrazicí box.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků