Chytré květináče

Vyberte
Seřazeno podle
15 Výsledky pro "Chytré květináče"
Filtr a řazení
Chytré květináče

Výhodný nákup vnitřní zahrady online

Čerstvé bylinky a klíčky jsou zdravé a dodají vám potřebné minerály a vitamíny. Jejich pěstování je v pokojové zahradě snadné, protože nepotřebujete zahradu ani balkon. Rostliny se pěstují v různých zařízeních, která jsou většinou poháněna elektřinou. Domácí zahrady jsou vybaveny vodou nebo zeminou a halogenovým nebo LED světlem. Vysvětlíme vám rozdíly.

Krytá zahrada - správný model

Interiérová zahrádka může být hovorově označována jako bylinkový koutek v domácnosti. S pomocí technologií se však z květináče na okenním parapetu stala malá zahrádka, jejíž péči lze řídit automaticky. Před nákupem interiérové zahrady byste si měli z různých modelů vybrat ten, který vyhovuje vašim preferencím. Ve všech interiérových zahradách rostou rostliny pod umělým osvětlením, ale jejich struktura a péče o ně se liší.

Bedna řeřichy ze supermarketu se již počítá jako pokojová zahrádka. Inteligentní zahrada zase automaticky zajišťuje správné zavlažování a optimální délku osvětlení, aby vaše rostliny měly vždy ideální podmínky pro růst. Kromě toho vám Smart Garden připomene, kdy je třeba zkontrolovat hladinu vody nebo doplnit živiny.

Subdivize - Smart Garden

1. Aktivní čerpací systémy - voda obsahuje potřebný živný substrát a je aktivně dopravována ke kořenům pomocí čerpadla.

2. Hlubokovodní systémy pěstování - kořeny rostlin sahají do vody a dodávají živiny.

3. Drátové systémy - Drátové systémy používají substrátové kapsle s živinami a vodu z vodovodu.

Rozdíly: v pokojových bylinkových zahradách první a druhé kategorie jsou rostliny zakořeněny ve vodě, v knotových systémech jsou rostliny zásobovány zeminou.

 • 1. AeroGarden: V tomto zařízení může růst sedm rostlin najednou. Zakořeňují se v malých nádobách s vodou. Přístroj automaticky určuje potřebnou hladinu vody a množství živin.

 • 2. Slunečná zahrada: Tato mini zahrádka je výškově nastavitelná. Semena se vysévají do půdy a systém LED poskytuje sazenicím dostatek světla k růstu. V podzemí se nachází nádrž na vodu. Voda se ke kořenům rostlin dostává přes bavlněnou klapku, která je umístěna uvnitř půdní nádoby a zasahuje až do nádrže na vodu. Díky tomu není nutné používat čerpací zařízení a je dodáváno přesně požadované množství vody.

 • 3. Chytrá bylinková zahrádka: Všechny rostliny rostou v půdě, která díky nanotechnologii reguluje obsah kyslíku v půdě. Do půdy se přidává přesné množství živin, které rostlina potřebuje pro svůj růst. Zařízení je vybaveno technologií LED, takže lampy je třeba vyměňovat jen zřídka a spotřeba energie je velmi nízká.

 • Proč si koupit vnitřní nebo chytrou zahradu?

  Pro začátečníky jsou vhodné knotové systémy, které se velmi snadno používají. Do zařízení vložíte kapsle, naplníte je vodou, zapojíte do zásuvky a váš projekt Smart Garden Indoor se začne realizovat. Pro další dva systémy potřebujete více příslušenství.

  Kryté zahrádky poskytují širší sortiment bylinek než supermarkety. Navíc tyto samozásobitelské rostliny zaručeně neobsahují hnojiva a pesticidy.

  Často kladené otázky o vnitřní zahradě

  Která pokojová bylinková zahrádka se používá nejsnadněji?

  Drátové systémy se snadno ovládají a jsou cenově výhodnější díky použití substrátových kapslí.

  Jsou pro jahody vhodné i vnitřní zahrady?

  Modely, jejichž výšku lze nastavit tak, aby mezi lampou a podlahou bylo více místa, jsou vhodné i pro větší rostliny.

  Potřebují vnitřní zahrady denní světlo?

  Každá zahrada Smart Garden, která je provozována v interiéru, je vybavena zdrojem elektrického světla, a proto zajišťuje optimální růst rostlin i v místnostech se slabším osvětlením.
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků