Terče na šipky

Vyberte
Seřazeno podle
17 Výsledky pro "Terče na šipky"
Filtr a řazení
Terče na šipky

Terče na šipky

Šipky jsou velmi oblíbené. Není divu, protože poskytují zábavu a umožňují zábavné společenské večery. Šípy s měkkým hrotem umožňují použití v interiéru. Můžete si tak užít hru šipek v interiéru, aniž byste se museli obávat poškození stěn nebo nábytku. V obchodě najdete velký výběr moderních šipek a šipkových automatů. Přečtěte si o různých variantách a o tom, na co byste si měli dát pozor, když si chcete koupit šipky.

Koupit šipkové automaty - skvělá volba pro každého

Dříve se šipky hrály v hospodě, postupem času se však staly stále populárnějšími. Proto není divu, že mnoho lidí by chtělo mít doma elektronický terč na šipky. Modely se v průběhu let neustále vyvíjely. Hry s mnoha variantami poskytují spoustu zábavy a rozmanitosti, například:

  • count down 301, 501 nebo 701
  • cricket
  • shanghai

Díky 70 variantám si je můžete vždy přizpůsobit podle svých preferencí. Počet se liší v závislosti na modelu. Například terč Dartor obsahuje 26 různých her s více než 70 variantami, zatímco terč Masterdarter obsahuje 38 her a 211 variant. Liší se také možný počet účastníků. Hrát může například až 8 nebo 16 hráčů. Speciální funkce: pokud nejsou k dispozici žádní spoluhráči, nabízí šipky virtuálního soupeře. Abyste mohli ihned začít, obdržíte také potřebné příslušenství, jako jsou šipky, letky a náhradní hroty.

Elektronické terče šipky - výhody

Integrovaný šipkový herní počítač pohodlně počítá body díky senzorům a můžete je odečítat na LED displeji. Je velmi zdlouhavé zapisovat body po každém hodu všech hráčů a počítat je. Moderní terč na šipky to udělá za vás. Kromě skóre ukazuje také, který hráč je na řadě a kolik hodů zbývá do konce aktuální hry. Moderní modely mají držáky šipek a dvířka, která chrání terč před prachem a nečistotami, když se nepoužívá. Vyplatí se proto podívat se na jednotlivé produkty blíže a porovnat je. Moderní automat na šipky nabízí ve srovnání s jednoduchým terčem značnou přidanou hodnotu.

Nákup terče na šipky

Hraní šipek v dobré společnosti se stalo oblíbeným koníčkem, ať už v obývacím pokoji, na zahradě nebo v garáži. Pokud si chcete koupit šipky, měli byste si předem uvědomit, co je pro vás důležité. Pokud je šipkový terč elektronický, ušetříte si práci s počítáním bodů. Šípkový automat to probere za vás. Můžete se pustit do házení a nemusíte počítat. Celkově by měly být použity vysoce kvalitní materiály, aby byl terč mimořádně odolný a šipky se od něj neodrážely. Vyberte si svůj oblíbený terč v internetovém obchodě. Najdete zde širokou škálu různých terčů a příslušenství, které jsou také součástí balení. Aby se zabránilo poškození stěn a nábytku v domácnosti v případě neúspěšných hodů, mají šipky plastové měkké hroty, které optimálně zapadají do terče.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků