Koupelnové radiátory

Vyberte
Seřazeno podle
31 Výsledky pro "Koupelnové radiátory"
Filtr a řazení

Koupelnové radiátory

Koupelnové radiátory

Bez radiátoru se neobejde téměř žádná koupelna. Moderní koupelnové radiátory jsou prakticky řešené, aby nejen poskytly potřebné teplo, ale také sloužily k odkládání a rovnoměrnému schnutí osušek a ručníků. Jaká je aktuální nabídka a jak radiátor do koupelny vybrat?

Radiátor do koupelny je takřka nezbytností. Aby v koupelně bylo dostatečné teplo, a zároveň jste předešli vzniku vlhkosti a plísní, bez radiátoru se neobejdete. Jestliže jej v koupelně nemáte zabudovaný, není problém radiátor přidat dodatečně. Některé modely, například infračervené radiátory, se dokonce obejdou bez složitých stavebních úprav a vy si tak budete moci teplo užívat snadno a rychle.

Radiátory do koupelny jsou k dostání ve více variantách

Radiátory do koupelny lze pořídit buď klasické, tedy s připojením na vodu, nebo infračervené. Další variantou je přímotop, jeho provoz ale může být energeticky náročný a musí také disponovat ochranou proti vlhkosti.

Trubkové radiátory jsou oblíbenou klasickou

Trubkové radiátory využívají připojení na teplou vodu, jsou tedy určené k napojení na stávající tepelnou síť v domácnosti. Mohou mít podobu oblíbeného žebříku, který je praktický na sušení ručníků, nebo klasického topení. Instalace je o něco složitější, nemusíte ale pak myslet na to, jestli jste radiátor pustili.

Panelové infračervené radiátory potěší snadnou instalací

Infračervený ohřívač do koupelny vás potěší designem, jednoduchou instalací a intuitivní obsluhou. Skvěle se hodí všude tam, kde není možnost připojení klasického radiátoru. Infračervené radiátory do koupelny stačí pouze připevnit na zeď a zapojit do elektrické sítě. Disponují potřebnou ochranou proti vlhkosti a řada modelů je vybavena praktickými držáky na ručníky, případně i zrcadlem.

Jak vybrat koupelnový radiátor

Kromě samotného typu radiátoru do koupelny při výběru zvažte i jeho výkon, design a ovládání.

Koupelnový radiátor vybírejte podle velikosti koupelny

Výkon koupelnových radiátorů se udává ve Wattech a pohybuje se od cca 500 až do více než 2 000 W. Platí jednoduché pravidlo – čím větší koupelna je, tím vyšší by měl mít radiátor výkon. Pro standardní koupelny do 20 m2 bohatě postačí radiátory s výkonem 700 až 1000 W.

Infračervené radiátory nabízí různé funkce

Infračervené radiátory mohou být vybaveny funkcemi pro snazší provoz a ovládání. Podívejte se, s jakými se můžete nejčastěji setkat:

  • Časovač vám umožní nastavit si dobu chodu radiátoru, koupelnu si tedy můžete vytopit předem.
  • Regulace výkonu přispívá k nižší spotřebě energie – radiátor topí pouze tak, jak potřebujete.
  • Dálkové ovládání vám usnadní ovládání radiátoru.
  • Radiátor s aplikací můžete ovládat i na dálku pomocí svého mobilního telefonu.

Rozměry a design radiátoru do koupelny

V neposlední řadě je samozřejmě třeba přihlížet i k rozměrům a vzhledu radiátoru. Moderní panelové radiátory perfektně zapadnou do každé koupelny, a to nejen díky snadné instalaci, ale i díky jedinečnému designu. V naší nabídce najdete bílé, černé, šedé i stříbrné koupelnové radiátory nejrůznějších velikostí, takže si pohodlně vyberete takový, který se do vaší koupelny bude nejlépe hodit.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků