Chovatelské potřeby

Vyberte
Seřazeno podle
19 Výsledky pro "Chovatelské potřeby"
Filtr a řazení

Chovatelské potřeby

Uvažujete nad koupí nového přístřešku pro své domácí mazlíčky? Ať hledáte boudy pro psy, kurníky pro slepice nebo transportní klece a tašky, doporučujeme vám produkty značky OneConcept. Boudy pro psy patří mezi základní vybavení vašich chlupáčů, kteří tráví hodně času venku. Při výběru přístřešku dbejte proto na správnou velikost a pohodlí. Velkou výhodou je také izolovaná bouda, aby ji pes mohl využívat i v zimě.

Není žádným tajemstvím, že mláďata jsou temperamentní, skotačí a chtějí objevovat své okolí. Proto je důležité jim vytvořit prostor, ve kterém budou v bezpečí. Nenechte nic náhodě a obstarejte si ohradu pro domácí zvířata. Pevnou konstrukci a dostatečný prostor pro volný výběh oceníte u chovu štěňat, králíků ale i malých prasátek. Stačí si jen vybrat svého favorita z naší nabídky.

Preferujete domácí vajíčka místo kupovaných? Dopřejte svým slepičkám kvalitní kurník, za který se vám štědře odvděčí. Nezapomeňte mu vybrat správné místo, nejlépe na světle a v bezpeční od případných predátorů. Důležitým faktorem je i udržování čistoty a dostatečný přísun čerstvého vzduchu.

Kromě přístřešků pro domácí miláčky najdete v naší nabídce i další příslušenství. Venkovní filtr do akvária, automat na krmení či vrhač míčků pro psy. V případě, že máte na zahradě vlastní jezírko, kvalitní jezírková technika by u vás neměla chybět. Nové čerpadlo nebo odstraňovač bahna můžete koupit pohodlně online již dnes!

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků