Detektory kovů

Výhodný nákup detektorů kovů online

Hledání pokladů je oblíbeným koníčkem mnoha lidí. Detektor s kvalitní vyhledávací sondou nesmí chybět. Měli byste si koupit kvalitní detektor kovů, protože díky němu bude vaše hledání pokladů úspěšnější. Přečtěte si, co jsou to vysoce kvalitní zařízení, k čemu přesně slouží a k čemu je můžete použít.

Detektor kovů - co stojí za to vědět

Možná znáte hledače pokladů z pláží Baltského nebo Severního moře, kteří hledají skryté předměty pomocí detektoru. S tímto zařízením se můžete vydat na cestu za pokladem a hledat kovy, jako je zlato, železo nebo bronz, a najít tak mince nebo jiné ztracené cennosti, například šperky. Lze jej také použít k lokalizaci vedení a potrubí. Toho je dosaženo vysíláním elektromagnetických frekvencí z vyhledávací cívky, které se odrážejí od kovových předmětů. Pomocí detektoru kovů identifikujte nalezený předmět pomocí akustického nebo vizuálního signálu. Praktická jsou také vyhledávací zařízení s konektorem pro sluchátka. Tímto způsobem nejsou ostatní rušeni tónem signálu.

Detektor kovů - různé typy a funkce

Zařízení by mělo být přesné, silné v lokalizaci a mít dobrý hloubkový výkon. Pokud je magnetické pole cívky rozsáhlé, pokrývá velkou oblast vyhledávání. Různé možnosti nastavení jsou stejně důležité. Totéž platí pro hmotnost. Tato kritéria nákupu byla zohledněna u produktů v internetovém obchodě. Zde si můžete koupit detektor kovů a nenechat si ujít zábavu z tohoto koníčku. Hloubkový výkon (hloubka detekce) ukazuje hloubku, do které lze objekty detekovat. Dobrý detektor dokáže najít kovové předměty v hloubce mnoha metrů na různých místech:

 • Země
 • Stěny
 • Voda

Například detektor kovů Angkor je vodotěsný až do hloubky 40 metrů, a je tedy vhodný nejen pro hledání na souši, ale i pod vodou.

Nejlepší funkce detektorů kovů - které by to měly být?

 • Vodotěsnost
 • Ergonomický design
 • Nízká hmotnost
 • Vysoký komfort při nošení
 • Vysoký komfort při nošení
 • Nastavitelná citlivost, např. s ohledem na velikost a hmotnost kovových předmětů
 • Rozlišení (typ kovu)
 • Vysoce citlivá vyhledávací cívka
 • Přesné polohování
 • Jednoduché ovládání pomocí otočného ovladače
 • Výškově nastavitelná loketní opěrka pro individuální nastavení
 • Délkově nastavitelný kloub

Tyto funkce nabízejí detektory kovů v internetovém obchodě. Rozhodněte se, který z nich je pro vás ten pravý. Digitální detektor má LCD displej. To vám ukáže, jak hluboko je objekt ukryt a z čeho je vyroben. V závislosti na modelu si můžete přečíst různé informace. Detektor je také ideálním způsobem, jak inspirovat děti k pobytu venku. Ujistěte se, že je vyhledávací jednotka lehká a má výškově nastavitelné rameno. Pomocí špendlíku najděte v otvoru nalezený předmět.

Nejčastější dotazy k detektoru kovů

Co je to detektor kovů?

Detektor detekuje všechny kovy, např. v půdě a u vodotěsných zařízení i pod vodou. Při nakupování věnujte pozornost maximální hloubce vyhledávání. Výhodou je také, pokud dokážete odvodit, o jaký kov se pravděpodobně jedná.

Kde můžete detektor použít?

S tímto zařízením můžete zkoumat na souši i částečně pod vodou. V druhém případě musí být vyhledávací cívka vodotěsná. Výhodou je nastavitelná délka, takže detektor kovů můžete přizpůsobit své tělesné velikosti.

Na co se zaměřit při nákupu?

Mezi důležitá kritéria nákupu patří hloubkový výkon, citlivost na malé části, velikost vyhledávací cívky, možnosti nastavení a hmotnost detektoru.

Co můžete zjistit pomocí kovové sondy?

Detektor můžete použít k hledání různých druhů kovů, jako je zlato, stříbro, bronz, měď nebo železo, k hledání mincí, šperků a dalších předmětů. Integrovaný rozlišovač rozlišuje železo od neželezných látok. To je užitečné, pokud například nechcete, aby se zobrazovaly šrouby a hřebíky.
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků