Bluetooth reproduktory

Vyberte
Seřazeno podle
33 Výsledky pro "Bluetooth reproduktory"
Filtr a řazení

Bluetooth reproduktory

Bluetooth reproduktory

Triumfální éra smartphonu je nezastavitelná. Svoji popularitu získaly smartphony u již více než třetiny obyvatel Česka. Oblibu si získaly již v roce 2009 a stále přetrvává. Je ale jisté, že zážitek z poslechu hudby přes zabudovaný reproduktor ve smartphonu je omezený. Hudba stále ještě často zní jako z plechovky a milovníci dobré hudby nemají z poslechu ten pravý požitek.

Bluetooth reproduktory – mobilní využití

Bluetooth reproduktor má mnoho výhod. Velmi jednoduše jej propojíte například se smartphonem nebo s tabletem. Ať už tablet nebo chytrý telefon – reproduktory lze spojit s jakýmikoli zařízeními, které podporují bluetooth. Aby se Vaše osobní hudební knihovna mohla předvést v plné parádě, je potřeba pouze aktivovat funkci bluetooth a polohovat zařízení ideálně s odstupem 20 cm od reproduktoru – a ten musíte následně zapnout. Režim spojení proběhne automaticky a vytvoří spojení. Až se tak stane, budete požádáni o zadání PIN kódu, je potřeba do vašeho zařízení zadat factory-code reproduktoru. Obyčejně to je číslo „0000“ nebo „1234“. Nejlepší je toto číslo zkontrolovat v návodu na použití.

Vevnitř nebo venku – Bluetooth funguje všude

S reproduktorem, který využívá bluetooth, máte možnost poslouchat hudbu v celém bytě, i na netradičních místech. Chcete si při sprchování posloucháte krásné árie z oper? Nebo chcete mít při vaření v kuchyni puštěné oblíbené hudební album? Nebo chcete roztančit hosty na oslavě v obývacím pokoji? Toto je jen pár možností využití bluetooth reproduktoru mezi vlastními čtyřmi stěnami. Každý si kdykoliv a kdekoliv může přes smartphone nebo tablet určit, co z reproduktoru zazní, a pokud máte náhlou touhu poslouchat hudbu v parku nebo zahradě, jednoduše si připravíte dostatečně nabitou baterii a vašemu úmyslu už nestojí nic v cestě. Takovéto mobilní reproduktory při dostatečném nabití baterie zásobují Vaše uši hudbou klidně celou noc.

Bezdrátový zvuk reproduktoru – Podle čeho poznáte kvalitu?

Kvalitu zvuku Bluetooth reproduktoru je samozřejmě možné nastavit a kompletně posoudit až tehdy, když zvuk pronikne k Vašim uším. Člověk by se měl spoléhat na svůj vlastní estetický cit. Pokud je například basový zvuk příliš pronikavý, je velmi pravděpodobné, že výšky a středové tóny jsou potlačené. Extra komfort, jak můžete reproduktory využít, je možnost použití jako handsfree zařízení, nebo na nabíjení ostatních zařízení přes USB port. Záleží pak na Vás a Vašich požadavcích, zda zvolíte variantu bluetooth v mini formátu, přenosné reproduktory, tedy reproduktory v malých rozměrech a tedy velmi mobilní, či s doplňkovými funkcemi. Když je reproduktor spojený se smartphonem, můžete se zařízením zdržovat až do deseti metrů bez poruch připojení. V našem obchodě nabízíme různé varianty přenosných reproduktorů na bezdrátový zvuk. Máte velký výběr a to jak designu, tak v různých speciálních doplňkových funkcích. Mini reproduktory můžete získat i jako celé systémy s 3D zvukem v nejrůznějších tvarech i barvách.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků