Průmyslové vysavače

Průmyslové mokré a suché vysavače

Průmyslové mokro-suché vysavače jsou speciálně navrženy pro použití v průmyslovém prostředí. S těmito výkonnými nástroji můžete účinně odstraňovat suché i mokré nečistoty. Často se používají v dílnách, výrobních halách a skladech, kde se hromadí velké množství nečistot a prachu. U společnosti Elektronic-Star naleznete široký výběr pro nákup vhodného vysavače pro mokré i suché vysávání.

Průmyslové mokré a suché vysavače pro každou potřebu

Výběr správného průmyslového vysavače závisí na konkrétních požadavcích na použití. Jedná se o nejběžnější typy:

  • Průmyslové vysavače pro suché vysávání: tyto vysavače jsou speciálně navrženy pro odstraňování suchých nečistot a prachu. Obvykle mají výkonné motory, velké sběrné nádoby a vysoký sací výkon.
  • Průmyslové vysavače na mokré vysávání: tyto vysavače jsou určeny k odstraňování kapalin a mokrých nečistot. Mají speciální filtry a sběrné nádoby, které umožňují sběr a likvidaci kapalin.
  • Kombinované vysavače: tyto vysavače jsou určeny pro použití v prostředí, kde se mohou vyskytovat jak suché, tak mokré nečistoty. Mají speciální filtry a nádoby, které pojmou jak kapaliny, tak suché nečistoty.
  • Vysavače odolné proti výbuchu: tyto vysavače jsou určeny pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu, například v chemickém průmyslu nebo ve výrobních prostorách s hořlavými materiály. Jsou vybaveny speciálními filtry a konstrukcí, která minimalizuje riziko výbuchu.
  • Vysoce výkonné vysavače: tyto vysavače jsou určeny pro použití v oblastech s velmi vysokými požadavky na sací výkon, například v kovozpracujícím průmyslu. Jsou vybaveny výkonnými motory a speciálními tryskami, které odstraní i odolné nečistoty.

Mokrý vysavač - nejdůležitější funkce

Průmyslové vysavače jsou výkonné čisticí nástroje pro silně znečištěné průmyslové prostředí. Jsou robustnější než domácí vysavače a dokáží účinně sbírat suché i mokré nečistoty. Tato zařízení mohou být vybavena speciálními filtry, které odstraňují jemný prach, znečišťující látky a alergeny. Důležité použití je při čištění podlah dílen, strojů, výrobních zařízení a povrchů a při absorpci kapalin.

Nákup správného vysavače pro suché a mokré vysávání

Průmyslové vysavače jsou výkonnější a robustnější než domácí vysavače a lze je používat v průmyslových oblastech, kde se hromadí velké množství nečistot a prachu. Výběr správného průmyslového vysavače závisí na konkrétních požadavcích na použití. Tato zařízení mohou být vybavena speciálními filtry, které odstraňují jemný prach, znečišťující látky a alergeny. Pokud hledáte průmyslový vysavač pro čištění podlah v dílnách, strojů, výrobních zařízení, odstraňování prachu z povrchů nebo sběr kapalin, určitě zde najdete ten správný model.

FAQ

Jaké jsou výhody průmyslového vysavače ve srovnání s vysavačem pro domácnost?

Průmyslové vysavače jsou výkonnější a robustnější a mohou účinně vysávat suché i mokré nečistoty.

Jaký je rozdíl mezi mokro-suchým a suchým vysavačem?

Mokrý vysavač může snadno nasát kapaliny. Na druhou stranu je suchý vysavač vhodný pouze pro vysávání suchých nečistot.

Jaké filtry lze použít v průmyslových vysavačích?

Kromě běžných prachových sáčků lze v průmyslových vysavačích použít také HEPA filtry, filtry s aktivním uhlím a vodní filtry. Výběr filtru závisí na požadavcích aplikace a konkrétní jednotky.
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků