Masážní přístroje, pomůcky

Vyberte
Seřazeno podle
32 Výsledky pro "Masážní přístroje, pomůcky"
Filtr a řazení
Masážní přístroje, pomůcky

Masážní přístroje, pomůcky: zlepšení pohyblivosti a fyzické relaxace

Pohyblivost lidí se s věkem mění. V situacích, kdy jsme se kdysi mohli volně pohybovat, se v určitém okamžiku začne zdát, že už to není tak snadné. Ne nadarmo se říká, že s věkem přichází určitá ztuhlost. Svaly v průběhu života ztrácejí sílu. To ovlivňuje vnímání vlastního těla. Naštěstí však existuje několik masážních pomůcek, s nimiž lze pohyblivost opět optimalizovat. Produkty v kategorii Masážní přístroje od společnosti Capital Sports poskytují v tomto ohledu vynikající služby. V následujícím přehledu shrneme, proč se vyplatí pořídit si fasciální válec a jak může masážní hák pomoci.

Nákup masážního míčku a masážního válečku: zlepšení flexibility a funkčních procesů v těle

Zázrak pojivové tkáně se nenazývá fascie proto, že je fascinující, ale odvozuje se od latinského termínu „fascia“. Fascie jsou jemné vazy, které procházejí celým tělem a drží orgány pohromadě. Aby si tato pojivová tkáň zachovala svou pružnost, je důležité uvolnit srůsty, které se v této síti časem vytvoří. Toho lze dokonale dosáhnout pomocí masážního válečku. Kromě toho fasciální válec slouží také ke stimulaci transportu lymfy. Současně jsou orgánům a buňkám dodávány základní živiny. Fascie procházejí tělem v několika vrstvách. Pro účinnou relaxaci horních i hlubších vrstev je vynikající volbou masážní míč od společnosti Capital Sports. Hloubku, v níž mají být vrstvy tkáně uvolněny, lze určit individuálně. V závislosti na pocitu lze na masážní míček vyvíjet různý tlak.

Pro práci s fasciemi pomocí válečku je obvykle nutné tlačit na váleček celou vahou těla. Tkáň lze bodově ošetřit masážním míčkem, který je vynikající pro uvolnění částečného napětí. Capital Sports nabízí velký výběr různých válečků a míčků pro uvolnění fascií.

Nákup masážního háku: pomoc pro záda, ramena a krk

Záda, krk a ramena jsou oblasti, na které se při napětí obtížně dostává. Masážní hák je pro tento úkol ideální, protože má přístup i do těžko přístupných míst. Pomocí takového háku lze napodobit pohybové vzorce typické pro shiatsu. To může zmírnit napětí, protože hák dosáhne spoušťových bodů, které jsou zodpovědné za bolest, jež je běžná při napětí. Je ideální pro obnovení pohyblivosti horní části trupu.

Nákup korkového válečku na balanční desku: posílení hlubokých svalů

Balanční deska stimuluje smysl pro rovnováhu a posiluje svaly nohou. Působí především na svaly v hlubších vrstvách tkáně. K udržení rovnováhy na desce je zapotřebí korkový váleček. Společnost Capital Sports ji nabízí v různých tloušťkách a je vyrobena z udržitelných surovin. Chcete-li si trénink na balanční desce zpestřit, vyplatí se vyzkoušet různě silné válce.

Nabízíme široký sortiment pro zlepšení mobility s kvalitními řešeními, která přesvědčí.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků