Rádia s CD přehrávačem

Vyberte
Seřazeno podle
24 Výsledky pro "Rádia s CD přehrávačem"
Filtr a řazení
Rádia s CD přehrávačem

Rádia s přehrávačem CD

Rádia s přehrávačem CD jsou stále velmi oblíbená. Mnoho zákazníků má doma stovky CD, které si chtějí ponechat i přes velkou nabídku streamování. Proto se rádio s přehrávačem CD stále vyrábí. Rádia s přehrávačem CD máme ve velkém výběru a pro každý vkus.

Výhody rádia s přehrávačem CD

Fyzické zvukové médium, jako je CD, je prostě jiné než streamování hudby ve formátu MP3. Mnoho zákazníků oceňuje velký formát WAV pro jeho bohatost zvuku a dává mu přednost před komprimovanými digitálními zvukovými proudy. Rádia s přehrávačem CD v naší nabídce tento požadavek splňují a nabízejí vynikající kvalitu zvuku. Díky tomu je koncert klasické hudby stejně příjemný jako rockové album.

Zažijte více s internetovým rádiem s přehrávačem CD

Ani milovníci klasických nahrávek se nemusí obejít bez moderních technologií, pokud jde o rádio. Pozemní rádiový signál je ve většině regionů stejně vypnutý. Proto rozhlasová část našich rozhlasových CD získává svůj obsah z internetu. Zprávy, pořady nebo živé koncerty si můžete vychutnat v digitální kvalitě bez šumu. S rádiem Dab s CD je konečně konec s pískáním a syčením. A pokud chcete opět vložit vlastní disk, je připravena rádiová část s přehrávačem CD. Rádio s přehrávačem CD tak nabízí to nejlepší z obou světů.

Jaké rádio s přehrávačem CD koupit?

K dispozici je velký výběr rádií s přehrávačem CD. Zastoupeno je vše od malých a praktických přístrojů na noční stolek až po velké blastery. V případě drahých zařízení doporučujeme věnovat pozornost také Bluetooth a portu USB. Všechny možnosti a kanály tak zůstávají otevřené. K těmto jednotkám můžete připojit i přehrávač vinylových desek s konektorem USB. Rádia s CD se hodí do kuchyně, na balkon nebo do ložnice. Tato praktická zařízení jsou navíc lehká a přenosná, takže si je můžete vzít kamkoli s sebou jako každodenního společníka. Všechna rádia s přehrávačem CD mají integrovanou přihrádku, do které lze uložit napájecí kabel. Aby se spotřeba baterie při mobilním používání udržela v mezích, doporučujeme používat dobíjecí baterie. Rádio Dab s CD nebo internetové rádio s CD má integrovanou baterii, která se nabíjí pomocí konektoru USB.

FAQ

Potřebujete ještě rádio s přehrávačem CD?

Čas CD ještě zdaleka neskončil. Stříbrné disky jsou stále nejlepšími fyzickými zvukovými médii s nejlepší kvalitou zvuku. Mnoho zákazníků si navíc v průběhu uplynulých desetiletí vytvořilo doma pěknou sbírku. Abyste jej mohli používat neustále, je připraven přehrávač CD s rádiem.

Jaký výkon potřebuje rádio s CD?

Pokud si často berete rádio s přehrávačem CD, měli byste používat dobíjecí baterie. Spotřeba baterií je z ekologického a ekonomického hlediska nesmyslná. Pokud je však rádio delší dobu používáno pomocí kabelu, je třeba baterie opět vyjmout. Předejdete tak poškození.

Co je internetové rádio?

Většina starých pozemních rozhlasových stanic byla nebo bude brzy zrušena. Byl nahrazen digitálním rozhlasovým signálem přes internet. Výsledkem je obrovský výběr kanálů s příjmem bez šumu.
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků