Popkornovače

Jaké by to bylo sledování filmů bez pořádné dávky popcornu? Popcorn, který koupíme před začátkem představení v kině, nikdy nechutná tak dobře jako domácí. Přinášíme vám řešení. Díky našim domácím popcornovačům si můžete připravit popcorn stylově a na profesionální úrovni bez toho, abyste opustili pohodlí domova. 

Naše mikrovlnné trouby jsou skvělé na přípravu nebo ohřívání mnoha jídel. Co se týče výroby popcornu nebo pukance, jsme zastánci toho, že to jde i stylověji. Vyrobte si sladký nebo slaný popcorn díky našim popcornovačům. Vaše kuchyně či obývací pokoj se ponoří do nezaměnitelné vůně čerstvého popcornu a vy se rázem ocitnete myšlenkami v kině či na pouti.

Naplňte přidaný hrnec kukuřicí a trochou oleje a za chvilku budete cítit příjemný pukavý zvuk popcornu, který si můžete ještě dochutit cukrem nebo solí podle své chuti. Průhledné sklo přiláká více zvědavců, kterým se už začnou sbíhat sliny na teplé a čerstvě upražené kousky popcornu. Máte doma oslavu nebo párty? Ohromte všechny domácím popcornovačem.

Buďte hvězdou každého večírku díky šikovným spotřebičům z electronic-star. Postarají se o to například domácí výčepní zařízení nebo výrobníky ledu, které vám zabezpečí tu správnou teplotu podávaných drinků. Nakupte nové spotřebiče u nás online již dnes.

 
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků