Rychlovarné konvice

Vyberte
Seřazeno podle
34 Výsledky pro "Rychlovarné konvice"
Filtr a řazení

Rychlovarné konvice

Jaká by to byla kuchyň bez rychlovarné konvice? Naše konvice Klarstein šetří váš čas při přípravě nápojů. Varná konvice vůbec nemusí být nudný kuchyňský spotřebič. U nás najdete nádherné retro čajníky, podsvícené konvice, praktické bezdrátové konvice i konvice z ušlechtilé oceli.

Varná konvice Klarstein je skvělým pomocníkem při přípravě teplých nápojů, kávy nebo čaje. Některé naše nerezové rychlovarné konvice mají integrovaný teploměr, který během ohřívání zobrazuje aktuální teplotu vody. Přizpůsobte si díky naším šikovným elektrickým čajníkům teplotu vařící vody podle druhu připravovaného nápoje.

Moderní design a kompaktní rozměry dělají z našich konvic ideální kuchyňské spotřebiče. Pokud pijete jinou než zalévanou kávu, oslovit by vás mohly i naše kávovary. Hledáte páková espressa nebo rychlovarné kávovary? Z naší nabídky si vybral svůj ideální stroj už nejeden spokojený milovník kávy.

Hledáte nové spotřebiče do kuchyně? Z nabídky electronic-star si vybere nový spotřebič opravdu každý. Nabízíme mixéry, kávovary, kuchyňské roboty zda stylové výčepní zařízení. Naše spotřebiče v sobě spojují vysokou kvalitu a originální design. Vyberte si nové spotřebiče do vaší domácnosti online již dnes.