Zahradní grily

Vyberte
Seřazeno podle
32 Výsledky pro "Zahradní grily"
Filtr a řazení

Zahradní grily

Zahradní grily

Zahradní gril je nepostradatelnou součástí většiny zahrad. Grilování je totiž velmi oblíbeným způsobem přípravy jídla, a to nejen v letních měsících. Přečtěte si, jaké zahradní grily máme v nabídce a jak vybrat ten nejlepší.

Dopřáváte si rádi grilované pochoutky? Pak se bez zahradního grilu jen těžko obejdete. V naší nabídce najdete hned několik typů zahradních grilů, ale i speciální grily například na rožnění selete. Grily se dále liší velikostí, tvarem a dalšími parametry. Přečtěte si více.

Jaký venkovní gril bude pro vás nejlepší?

K dostání jsou v základu tři typu venkovních grilů, které si liší způsobem ohřevu.

  • Zahradní grily na dřevěné uhlí jsou nejčastěji využívaným typem. Příprava jídla v nich je o něco složitější, odměnou vám ale bude nezaměnitelná chuť pokrmů.
  • Plynový gril zaujme jednoduchou obsluhou, rychlostí použití a možností regulovat teplotu. Je ale prostorově náročnější a k provozu využívá propanbutanovou láhev.
  • Elektrický gril potěší kompaktnějším provedením a velmi jednoduchou obsluhou. Na zahradě je ale potřeba mít zavedenou elektřinu.

Jak velký zahradní gril vybrat?

Zahradní grily, bez ohledu na jejich provedení, se liší především velikostí. Platí zde jednoduché pravidlo – pro čím více lidí budete grilovat, tím větší gril si pořiďte. Klasické grily na dřevěné uhlí jsou k dostání jako mini gril i jako velký gril, s jehož pomocí pohostíte celou rodinu, přátele i sousedy. Plynové grily jsou nejčastěji k dostání ve velké variantě, u elektrických naopak vedou menší varianty.

Zahradní gril podle tvaru a provedení

Zahradní grily jsou nejčastěji k dostání v kulaté či hranaté formě. Tvar na funkčnost ale žádný vliv nemá, záleží spíše na vašich designových preferencích. Méně obvyklé grily pak mohou mít tvar soudku či ohniště. Co se týče zpracování grilu, robustnější grily vás jednoznačně potěší delší životností. Některé modely jsou také vybavené praktickými odkládacími plochami nebo háčky na zavěšení grilovacího náčiní.

Oblíbenou volbou je také gril na sele nebo gril s udírnou

Jestliže rádi grilujete opravdu ve velkém, mohl by vás zaujmout i gril na sele. Ten vám umožní připravit si celé sele, které bude díky otočnému mechanismu dokonale propečené a dřevěné uhlí mu dodá nezaměnitelnou chuť. Dalším oblíbeným typem grilu je gril s udírnou. Ten můžete využívat i k uzení menších kusů potravin, jako jsou klobásy, salámy, šunky či sýry. V jednom spotřebiči tak získáte hned dva pomocníky pro zdokonalování vašich kulinářských dovedností.

I design hraje roli. Pořiďte si girl přesně podle vašich představ

Zahradní gril nemusí být vyvedený pouze v klasické černé barvě. V naší nabídce najdete grily atypických tvarů i barev. Vaši zahradu či terasu tak můžete rozzářit například červený, stříbrný nebo béžový gril.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků