Zátěžové vesty

Vyberte
Seřazeno podle
18 Výsledky pro "Zátěžové vesty"
Filtr a řazení
Zátěžové vesty

Zátěžové vesty – univerzální trénink na posílení síly a vytrvalosti

Zátěžové vesty mohou účinně podporovat různé typy cvičení. Lze je použít ke zlepšení kondice a v závislosti na tréninkovém cíli k budování svalů nebo spalování tuků a v podstatě k podpoře koordinace. Různé velikosti a hmotnosti umožňují individuální použití zátěžové vesty. Náš sortiment zahrnuje zátěžové vesty různých provedení a s různými jednotkami hmotnosti.

Zařaďte do tréninku zátěžové vesty

Zátěžová vesta je vhodná například jako doplňkový tréninkový nástroj pro vytrvalostní trénink, jako je běh nebo turistika. Dodatečná hmotnost na těle pomáhá aktivně spalovat tuk a posilovat svaly. Zátěžovou vestu lze proto používat nejen při běhu, ale i při běžném každodenním pohybu. Lze ji nosit například i při nakupování nebo jízdě na kole. Je také cennou pomůckou při silovém tréninku. Ti, kteří rádi trénují s vlastní vahou, mohou snadno nahradit provádění jednotlivých cviků zátěžovou vestou.

Například kliky nebo dřepy se stanou větší výzvou. Zátěžovou vestu lze použít také pro crossfit, tedy kombinaci vytrvalostního a silového tréninku. I pro ty, kteří již mají určité oblíbené cviky, jsou zátěžové vesty při tréninku dalším impulsem. Bez ohledu na typ tréninku – při použití zátěžových vest je správné držení těla a čisté provádění cviků ještě důležitější kvůli dodatečné hmotnosti. Proto může být užitečné začít s malými hmotnostmi, abyste získali jistotu.

Použití zátěžové vesty – jakou hmotnost mám použít?

Při nošení zátěžových vest samozřejmě vždy záleží na individuální tělesné konstituci a cíli tréninku. Zkušení sportovci se solidními zkušenostmi v silovém tréninku mohou používat například 30kg vestu. Na druhou stranu, pokud používáte zátěžové vesty poprvé nebo máte problémy s odhadem vhodné hmotnosti, měli byste zvolit lehčí nebo nastavitelné zátěžové vesty. Například značka Capital Sports nabízí modely, které mají základní hmotnost, ale odnímatelné závaží. Jsou ideální pro vyzkoušení různých váhových jednotek a pro změnu zátěže a intenzity tréninku podle potřeby.

Kromě hmotnosti je rozhodující i další faktor – pohodlí. Zátěžové vesty musí dobře sedět a padnout. Pokud je naopak nošení spíše nepohodlné nebo dokonce omezuje volnost pohybu, není model vhodný pro osobní použití. Pokud si nejste jisti, je nejlepší začít s nižší váhou, například se zátěžovou vestou do 10 kg, a pak ji v případě potřeby zvýšit. Později lze použít i 20kg nebo 30kg zátěžovou vestu.

Kupte si zátěžové vesty Capital Sports a individuálně optimalizujte svůj trénink

Capital Sports nabízí ucelenou řadu moderních, pohodlných a funkčních zátěžových vest. Různá provedení nebo tvary, velikosti, varianty a hmotnostní jednotky nabízejí široký výběr. Pro každodenní použití, silový nebo vytrvalostní trénink nebo kombinaci obojího – zátěžové vesty Capital Sports jsou všestranné. Široká nabídka:

  • 5kg zátěžová vesta
  • 10kg zátěžová vesta
  • 20kg zátěžová vesta
  • 30kg zátěžová vesta

Nabídka umožňuje individuální přizpůsobení tréninkové úrovni a příslušným tréninkovým cílům. Bez ohledu na to, který model si vyberete, máte vždy zaručenou bezpečnou platbu, dopravu zdarma a 60denní lhůtu na vrácení zboží.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků