Odpadkové koše

Vyberte
Seřazeno podle
45 Výsledky pro "Odpadkové koše"
Filtr a řazení
Odpadkové koše

Nakupujte odpadkové koše levně online

Hledáte koš na kuchyňský odpad, který by zlepšil vaše ekologické třídění odpadu? Výběr modelů je obrovský - je náročné je sledovat. Rádi vám pomůžeme najít vhodný exemplář. V našem internetovém obchodě je k dispozici mnoho designů. Následující přehled vám poskytne malého průvodce nakupováním.

Odpadkový koš dvoudílný, třídílný nebo jednoduchý model? - Přehled verzí

Při nákupu odpadkového koše se nejprve zaměřte na typ odpadu. Protože: odpadkový koš je k dispozici se 3 nádobami, 2 nádobami nebo jednou nádobou. Kromě pedálového koše na šířku s jednotlivě vyjímatelnými koši si můžete vybrat také praktický senzorový koš. Jiné odpadní systémy lze naopak otevřít šikmo dopředu. V některých verzích je typ koše označen barevným pedálem. Jiné mají barevný symbol nebo jednoduchý vzhled s lesklými kontrastními prvky. V nabídce najdete také modely s rukojetí na těle a modely s různou kapacitou.

Všestranné použití - odpadkové koše do kuchyně, kanceláře, domácnosti a zahrady

Naše zásobníky - dostupné ve dvoukomorovém, tříkomorovém nebo jednokomorovém provedení - jsou vybaveny vynikajícím těsnicím víkem nebo uzavíracím systémem. Tím se zabrání úniku nepříjemných pachů a koš lze umístit i mimo kuchyň. Obyčejné modely vypadají v kanceláři dobře. Vyhazování zbytků jídla do kompostu se nedoporučuje z důvodu možného zamoření krysami. Proto je pro zelenou idylu ideální odpadkový koš s trojitým systémem. Modely, které si můžete objednat v našem obchodě, mají navíc robustní kryt chráněný proti korozi. Jsou odolné proti poškrábání a dobře odolávají drsným podmínkám.

Příručka pro kupující o odpadkových koších - jak správně a profesionálně likvidovat odpady

Zda bude vysoký, nebo příčný, závisí především na prostoru, který je k dispozici. Senzorový koš vypadá ve firemní kanceláři prestižně. Pokud dáváte přednost tichému prostředí, můžete si vybrat koš s víkem, které se tiše zavírá. Díky tomu se partner nebo dítě v sousední ložnici neprobudí kvůli třídění odpadu.

Zejména plastové obaly se často hromadí v hrubých množstvích. Koš o objemu až 72 litrů je proto vhodný pro rodinu. Vyberte si střední velikost s objemem 45 až 54 litrů. Modely s protiskluzovými pedály zabrání tomu, abyste na něčem uklouzli těsně před tím, než to vyhodíte. Kromě toho můžete takový exemplář ovládat i plnýma rukama. Objednejte si požadovaný výtisk v našem internetovém obchodě!

Často kladené otázky týkající se košů

S jakým košem se snadno manipuluje?

Při likvidaci odpadu máte často plné ruce práce. Kromě pedálového zásobníku jsou k dispozici také modely s funkcí stlačení. Lze je například otevírat a zavírat kolenem.

Co má větší smysl: odpadkové koše s 2 nebo 3 nádobami na třídění?

V případě plastů a biologického odpadu obvykle stačí dvě nádoby. Pokud chcete likvidovat i zbytkový odpad, je k dispozici odpadkový koš s 3 nádobami.

Jaký materiál je nejlepší pro koš na kuchyňský odpad?

V kuchyni je často vlhké prostředí. Materiály chráněné proti korozi, jako je nerezová ocel, jsou zde vynikajícím řešením pro kontejnery na odpad.