Boční clony

Vyberte
Seřazeno podle
41 Výsledky pro "Boční clony"
Filtr a řazení
Boční clony

Boční markýzy

Ať už na balkoně, na zahradě nebo na terase, s boční markýzou se můžete chránit před zraky sousedů a kolemjdoucích, stejně jako před větrem a UV zářením, a cítit se naprosto pohodlně. Jedná se o markýzy se širokým látkovým panelem a zatahovacím mechanismem. Říká se jim také boční žaluzie. Zde se dozvíte, jak jsou praktické, jaká provedení jsou k dispozici a jak bezproblémová a pohodlná je jejich obsluha.

Boční markýza - výhody a funkčnost

Soukromí, ale také ochrana před větrem a sluncem je zásadní. Je ideálním řešením za různých povětrnostních podmínek a slouží k ochraně soukromí. Venkovní prostor je navíc obohacen o moderní boční markýzu, kterou lze prodloužit. Tkanina markýzy je ukryta v kazetě odolné proti povětrnostním vlivům. Rozkládací tkanina poskytuje trojnásobnou ochranu během krátké doby. Díky ložisku na odpružené hřídeli je látka markýzy vždy napnutá a mizí díky mechanickému samonavíjení. K tomu nemusíte používat rukojeť. Když markýzu nepoužíváte, snadno ji uložíte zpět do kazety a ochráníte před povětrnostními vlivy.

Stahovací boční markýzy - různé typy/typy

Markýzy jsou k dispozici záměrně. Můžete si je přizpůsobit svému domovu. Boční markýza se roztáhne na požadovanou délku a protilehlá strana se zavěsí do držáku. Prodloužitelná délka je například tři metry. S oboustrannou markýzou Bari Doppio je to již šest metrů. Výhodou je, že dvojitý textilní pás můžete instalovat nejen rovně, ale v případě potřeby i v libovolném úhlu napříč rohem, a chránit tak své sezení ze dvou stran. Výšky se také liší, například 160, 180 nebo 200 centimetrů.

Přehled hlavních vlastností markýzy na boční stěně

  • Robustní markýza jako ochrana soukromí před sluncem a větrem
  • Více soukromí
  • Samonapínací markýza díky ložisku na hřídeli pružiny
  • Vysoce kvalitní celohliníková kazeta chrání látku, když se nepoužívá
  • Včetně upevňovacího materiálu

Instalace je velmi jednoduchá. Součástí balení je vše potřebné, například hlavní kryt, koncové držáky a upevňovací materiál. S tyčí Bari je možné markýzu flexibilně polohovat a není nutná montáž na zeď. To vám dává vysokou míru flexibility při nastavování markýzy.

Koupě boční markýzy - jakou zvolit?

Vyberte si správnou délku markýzy, kterou můžete získat v internetovém obchodě, vyrobenou z kvalitních materiálů, odolnou proti povětrnostním vlivům a s kvalitním zpracováním. Tři metry již poskytují ideální ochranu. V opačném případě můžete zvolit také dvojitou boční markýzu, kterou lze namontovat i nad roh a využít ji flexibilněji. Díky automatickému rolovacímu mechanismu jej můžete snadno a rychle srolovat pouhým pohybem zápěstí, a pokud jej nepoužíváte, můžete jej pomocí pružinového mechanismu opět stáhnout. Po zatažení je markýza nenápadná. Možnost libovolného zatahování a vysouvání je hlavní výhodou oproti běžným zástěnám.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Proč si koupit boční markýzu?

Boční markýza slouží jako ochrana před sluncem, oslněním, větrem a také chrání soukromí. Skládá se z pevné tkaniny, která je uložena v robustním pouzdře, po vytažení se roztáhne do šířky a upevní se do držáku. Stínítko pro ochranu soukromí je výsuvné. Po zatažení je tak markýza chráněná. Výběr správného modelu závisí na podmínkách vaší zahrady nebo balkonu.

Jak funguje markýza na boční stěně?

Boční roleta je výsuvná. Tkanina je v kazetě s pružinovou hřídelí. Markýza je vysunuta do strany a připevněna k protějšímu držáku. Tkanina je držena v tahu pružinovou hřídelí. Když markýzu nepotřebujete, jednoduše ji stáhnete.

Jaké jsou výhody boční markýzy?

Stínění je výsuvné a chrání před slunečními paprsky a lehkými poryvy větru. Můžete si vybrat jednoduchou nebo dvojitou markýzu a nainstalovat ji nad roh. Součástí dodávky je také upevňovací materiál a koncové držáky.
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků