Bezdrátové mikrofony

Vyberte
Seřazeno podle
13 Výsledky pro "Bezdrátové mikrofony"
Filtr a řazení
Bezdrátové mikrofony

Jednou ze zásadních výhod bezdrátových mikrofonů našich značek Malone nebo Auna je jednoduchá manipulace. Přinášíme vám zařízení, jejichž obsluha nevyžaduje žádnou speciální technickou zručnost a jsou určené opravdu pro každého. Na rozdíl od drátových mikrofonů umožňují svým uživatelům volnější a pohodlnější pohyb i díky velikému dosahu a dlouhé výdrži baterie. 

Bezdrátové varianty mikrofonů se skládají z přijímače a vysílače, který zachytává signál z vysílače ve zpěvákově ruce. Čistý zvuk v kombinaci s odolnou kovovou konstrukcí činí s mikrofonů v našem e-shopu skvělou volbu pro různé společenské události. Ať už organizujete koncert nebo karaoke párty, zvuková technika od electronic-star vás nezklame.

Oceníte také možnost připojení mikrofonních setů s koncovými zařízeními jako mixážní pult nebo PA systém. Díky jack výstupu tak máte bezpečnou integrací do běžných technických sestav. Profesionální zvukové systémy můžete propojit také XLR výstupem

Plánujete kromě mikrofonů také koupi reproduktorů. Nabízíme také výkonné reproduktorové sety, které z každého tónu vytěží maximum. Mnoho našich sestav je přitom založených na principu „plug and play“, česky „stiskni a hraj“. Vyberte si ze široké nabídky electronic-star ještě dnes.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků