Zahradní sety

Vyberte
Seřazeno podle
48 Výsledky pro "Zahradní sety"
Filtr a řazení
Zahradní sety

Zahradní set a sada zahradního nábytku: Pohodlně se usaďte a užívejte si života

Léto, slunce, radost ze života na čerstvém vzduchu! Pokud si je chcete užívat stylově a pohodlně, můžete si vybrat z atraktivní nabídky kvalitních sad zahradního nábytku. Pokud máte časté návštěvy, chcete být dokonalým hostitelem nebo si prostě jen chcete po práci protáhnout nohy, najdete v této kategorii velmi pohodlné možnosti. Výhodou sady zahradního nábytku je, že vše pochází z jedné konstrukce a je dodáno přímo k vám domů za atraktivní cenu. Stačí jen nastavit novou zahradní soupravu a můžete zahájit venkovní sezónu.

Sada zahradního nábytku: Objevte různá provedení

U nás rychle najdete moderní zahradní nábytek pro každý vkus, každou velikost terasy nebo balkonu a každý rozpočet. Najdete zde kompletní soupravy včetně stolu a židlí s pohodlným čalouněním, což je významná přidaná hodnota. Sady nábytku do altánů nabízejí všestranné řešení pohodlí s ochranou proti slunci a světlu. V případě potřeby lze ratanovou pohovku rozšířit a vytvořit z ní pohodlnou lavici pro lenošení.

Na malém balkoně najdete skládací soupravy. Soupravu doplňují lavičky a lehátka, které vám zajistí všestrannou relaxaci ve venkovním prostoru. Pro ty, kteří mají rádi jednoduchost a rustikálnost, je sada pivních stanů cenově výhodnou volbou. Pro rodiny s dětmi je piknikový stůl skvělým doplňkem sady: na narozeninové oslavy se vejde spousta malých návštěvníků!

Kupte si sadu zahradního nábytku a užívejte si léto s různými možnostmi

Chcete moderní interpretaci sady zahradního nábytku? Najdete zde exkluzivní kvalitu s vysoce kvalitním ratanovým vzhledem, který stojí za to vidět. Pokud chcete, aby byl váš set zahradního nábytku odolný vůči povětrnostním vlivům, věnujte pozornost příslušným pokynům v popisu výrobku. Ocelový rám takové sady je práškově lakovaný a plně pozinkovaný, takže rez nemá šanci. Polyuretanové potahy jsou velmi pevné a odolné proti UV záření. Potahy jsou vodoodpudivé a v případě potřeby je lze vyčistit, takže sada může vypadat jako nová i po dlouhém používání.

Některé z venkovních souprav, které jsou zde k dispozici, se vyznačují flexibilní funkčností: židle lze v několika jednoduchých krocích přeměnit na úložné prostory, které lze používat podle potřeby. Zejména sedací soupravy jsou skutečnými rychlovýměnnými umělci, protože je lze velmi flexibilně používat a přestavovat. Mnoho sad lze objednat ve více barvách, takže obrázek produktu v náhledu poskytuje pouze první dojem! Prohlédněte si všechny možnosti svého oblíbeného zahradního nábytku a nechte na sebe působit různé odstíny.

Rady pro nákup na závěr: Jaký zahradní set se pro mě hodí?

Zahradní set by měl především odpovídat vašemu vkusu a ladit se zbytkem interiéru, i když do venkovního prostoru můžete jistě umístit i další akcenty inspirované Středomořím. Kromě designu a materiálů odolných vůči povětrnostním vlivům byste si měli přesně změřit, pro jaké kusy nábytku máte místo a jak velký může být nový zahradní set. U rohové sestavy se můžete spolehnout na prostorový zázrak, do kterého se pohodlně usadí několik osob. Ujistěte se, že výška sedadla je pro vás pohodlná a že čalounění je pohodlné, což je podle zkušeností mnoha lidí důležité. V tomto ohledu je dobrou zprávou, že silné sedáky nebo polštáře jsou již součástí souprav.

Odpovědi na nejdůležitější otázky o sadách zahradního nábytku

Který zahradní nábytek vydrží nejdéle?

Zahradní nábytek s kovovým rámem s povrchovou úpravou a pozinkováním je velmi trvanlivý a odolný vůči povětrnostním vlivům, což platí i pro proutěné výrobky z polyratanu. Pokud je dřevo řádně impregnováno a pravidelně udržováno, můžete se z něj těšit po dlouhou dobu.

Jakou sadu zahradního nábytku si mám koupit?

Zde najdete atraktivní a všestranný výběr moderního zahradního nábytku. Tipy pro nakupování vám ukáží, na co byste si měli dát pozor.

Jaký je rozdíl mezi polyratanem a ratanem?

Oba materiály jsou si vizuálně velmi podobné, ale zásadně se liší z hlediska odolnosti vůči povětrnostním vlivům. Zatímco přírodní ratan je velmi citlivý na vlhkost, syntetický polyratan je velmi odolný vůči povětrnostním vlivům a trvanlivý. V kombinaci s kovovým rámem s povrchovou úpravou může takový zahradní nábytek v případě potřeby zůstat venku i v zimě.