Výrobníky ledu

Vyberte
Seřazeno podle
30 Výsledky pro "Výrobníky ledu"
Filtr a řazení

Výrobníky ledu

Hledáte výrobník ledu do své domácnosti nebo provozu? Teplé letní měsíce si přímo žádají ochladit nápoje studenými kostkami ledu. Naše kvalitní zařízení na výrobu kostek ledu a drtiče ledu se postarají o komfort vás i vašich hostů.

Naše zařízení na výrobu ledu jsou připravené zásobovat vaše párty a oslavy chladnými nápoji. Zapomeňte na formy na led, vyklepávání kostiček je už minulostí. Výrobník ledu se ovládá jednoduše pomocí tlačítek na displeji. Naprogramujte si, kdy začne stroj pracovat a po příchodu domů z práce vás bude čekat ledová odměna.

Díky nám jsou i dny, kdy jste museli sami lámat led, minulostí. Značka OneConcept přináší stylové a šikovné drtiče ledu, které díky automatickému mlecímu tělesu zvládnou zázraky za neskutečně krátký čas. Svojí konstrukcí z nerezové oceli jsou naše drtiče ledu mooderními designovými kousky.

Máte rádi studená jídla a nápoje? Určitě si prohlédněte i naše domácí výrobníky zmrzliny.  Správně vychlazené nápoje všude na cestách vám zabezpečí naše autochladničky, a pokud si chcete načepovat nejlepší chlazené pivo v pohodlí domova, čekají na vás stylová výčepní zařízení.

 
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků