Elektrické hrnce

Vyberte
Seřazeno podle
31 Výsledky pro "Elektrické hrnce"
Filtr a řazení
Elektrické hrnce

Elektrické hrnce

Hledáte nový kvalitní elektrický hrnec, který bude perfektně vyhovovat vašim požadavkům a ušetří vám čas i energii? Naše elektrické hrnce Klastein jsou skvělými pomocníky v domácnosti. Vyberte si stylový parní hrnec na vaření nebo hrnce na zavařování.

Zavařovací automat je skvělým spotřebičem do každé kuchyně, ve které si rádi dopřejí domácí džemy, vývary a podobně. Časovač umožňuje přesně nastavit čas na přípravu vámi požadovaného jídla. Zavařovací hrnec se dá použít i jako nápojový automat na svařené víno či dávkovač kávy nebo čaje.

Pokud chcete svou návštěvu ohromit stylovým cateringem, vhod vám určitě přijdou naše originální a vysoce kvalitní spotřebiče, jako jsou výčepní zařízení nebo kávovary. O jejich jedinečný design se stará naše značka Klarstein, která přináší kvalitní spotřebiče v neopakovatelném provedení.

V naší nabídce najdete i šikovné rýžovary. Naše nerezové elektrické hrnce jsou profesionálními pomocníky pro přípravu chutné rýže. I naše rýžovary spojují v sobě efektivitu a krásný design. Když je rýže hotová, zařízení se automaticky přepne do modu, který udržuje její stálou teplotu. Usnadněte si vaření díky naším multifunkčním elektrickým hrncům

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků