Vibrační plošiny

Vibrační plošina: efektivní domácí cvičení celého těla

Dostaňte své tělo do formy! Vibrační desky jsou mezi příznivci fitness stále oblíbenější. Jemně se pohybující trenažéry se snadno používají a lze je využít k různým účelům: hubnutí, budování svalů, wellness, masáže a zlepšení pocitu rovnováhy. Spolu s dobře sestaveným stravovacím plánem a dalším tréninkem vám vibrační deska pomůže dosáhnout vysněné postavy - a nejlepší kondice!

Nabízíme vám následující typy vibračních desek

Dobrá věc na Vibro Plate je, že už nemusíte chodit do posilovny, ale můžete cvičit v pohodlí domova. Kdy chcete a kde chcete. Výběr modelu závisí na vašich tréninkových cílech. Některé verze - například deska Klarfit Vibe VX - provádějí pouze střídavé pohyby zleva doprava. Jiné modely - jako například deska Klarfit 4DX Pro - kmitají všemi směry: vertikálně, lineárně i oscilačně. Hlavním charakteristickým rysem je výkon motoru. V případě našich vibračních desek Klarfit se pohybuje od 200 do 500 wattů. Čím silnější je motor, tím intenzivnější jsou vibrace. Tréninková zařízení se liší také tvarem - rovná a mírně zakřivená. V neposlední řadě je kritériem, kterému byste měli věnovat pozornost, maximální nosnost. Čím jste těžší, tím pružnější by deska měla být.

Proč potřebuji vibrační trenažér?

Pro efektivní a rozmanité domácí cvičení používejte vibrační plošiny. Vibrace plošiny intenzivně napínají a stimulují vaše svaly. Díky tomu je cvičení s tímto sportovním náčiním výrazně účinnější než srovnatelné cvičení bez desky. Vibrační deska je přesvědčivá zejména díky své všestrannosti: pomocí vibrační desky můžete zhubnout nebo dokonce mírně posílit svaly. Mezi pozitivní účinky patří:

  • uklidňující masáž
  • redukce celulitidy
  • zvýšení hustoty kostí
  • lepší držení těla v každodenním životě
  • spalování tuků

Vibrační deska nabízí následující výhody

S vibrační deskou Sport dosáhnete viditelných výsledků v krátké době. Kontrakce svalů při houpání prkna zaručuje rychlé účinky. Vysoce intenzivní trénink vám zajistí efektivní dosažení vašich cílů. Cvičení lze provádět vsedě, vestoje, vleže nebo ve dřepu. Pro správné provedení cvičení použijte přiložené pokyny. Na desce můžete provádět protahovací cviky, ale i cviky na rovnováhu nebo posilovací cviky. Expander je obvykle součástí dodávky. Součástí balení je také dálkové ovládání. Pro začátečníky jsou dostačující zařízení, která provádějí pouze vertikální pohyby. Pokročilým uživatelům doporučujeme zařízení, která vibrují ve všech směrech.

Vibrační plošiny FAQs

Jak dlouho trvá trénink na vibrační plošině?

Již po jedné minutě se dostaví příjemný pocit. Po 10 minutách má vaše tělo maximální teplotu. Cvičení by nemělo trvat déle než 20 minut kvůli vysoké intenzitě.

Je školení na palubě bezpečné?

Dávejte pozor, abyste vibrace necítili až v hlavě, protože mohou způsobit závratě. Jinak výcvik obecně není nebezpečný, pokud se provádí správně.

Kolik kalorií ztratím za 10 minut cvičení na vibrační desce?

Během 10 minut vibračního tréninku ztratí průměrný člověk asi 90 kalorií. 
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků