Zátěžové pytle

Vyberte
Seřazeno podle
11 Výsledky pro "Zátěžové pytle"
Filtr a řazení
Zátěžové pytle

Power bag

Nároky na fitness zařízení jsou vysoké. V ideálním případě umožňují dostatek cvičení uvnitř i venku. Měly by být také cenově dostupné. To vše platí pro Power Bag. Díky tomu je možné trénink navrhnout funkčně. Zlepšují se také koordinační schopnosti. Sypký výplňový materiál a neustále se měnící těžiště mají určité výhody.

Silový trénink s Power Bagem - efektivní silově-vytrvalostní trénink

Powerbag zpestřuje trénink a pomáhá zvyšovat sílu a vytrvalost. Můžete tak trénovat kdekoli a kdykoli chcete. Například rukojeti odolné proti roztržení s pěnovým povrchem umožňují provádět širokou škálu cviků:

  • trhy
  • švihy
  • nadhozy

Lze ho použít k zintenzivnění kondičních cvičení, jako jsou výpady nebo dřepy. A konečně, neexistuje téměř žádné cvičení, při kterém by se Power Bag nedal použít. Z jednoduchého pytle se stane všestranný tréninkový nástroj pro dokonalé procvičení celého těla.

Power bag 10 kg

Powerbag 10 kg je, jak prozrazuje hmotnost, naplněn desetikilogramovou směsí: skládá se z písku a nití. Pěnové polstrování udržuje tvar a tlumí nárazy.

Power bag 20 kg

Powerbag 20 kg je také vyroben z písku a nití, ale směs váží 20 kg. Tímto způsobem můžete přizpůsobit váhu svým tréninkovým požadavkům a úrovni kondice. Vak Power Bag lze také naplnit vodou. Vzhledem k mnoha možným variantám je lze zařadit do jakéhokoli tréninkového plánu, ať už jste začátečník, nebo profesionál ve fitness. Vak Power Bag 10 kg je vhodný pro začátečníky a Power Bag 20 kg pro profesionály Díky široké škále hmotnostních tříd si každý může najít tu správnou úroveň zátěže.

Výhody tréninku s Power Bag

Zatímco běžné činky, jako jsou jednoručky nebo dlouhé činky, jsou tuhé, Powerbag přesvědčí svou pružností díky sypkému materiálu. Při pohybu výplně je tělo neustále nuceno udržovat rovnováhu a vyrovnávat pohyby písku. Tím se také trénují svaly. Cvičení s Power Bags je velmi dynamické. Zejména svaly trupu lze posilovat lépe než s činkami. V neposlední řadě jsou protaženy všechny svaly. Pravidelný trénink prospívá také prstům a předloktí. Na rozdíl od cvičení s činkami umožňují kliky a smyčky velmi efektivní a kreativní pohyby. Účinně se stimuluje také spalování tuků. Riziko poranění je díky poddajným výplňovým materiálům relativně nižší.

Koupit Power bag

Ať už doma, na zahradě nebo v parku, Power bag nabízí pestrý, efektivní a na místě nezávislý trénink pro zvýšení síly a vytrvalosti. Lze ji používat k různým cvikům, jako je trhání, houpání, tlačení a zvedání. Rukojeti, kterými jsou tašky vybaveny, zajišťují dokonalé uchopení a umožňují zpestřit trénink. Pytel naplněný pískem je k dispozici v různých hmotnostních třídách. Tímto způsobem můžete školení přizpůsobit podle potřeby. Jiné Power Bag jsou naplněny kapalinou, například vodou, aby bylo možné nastavit různá zatížení. Všestrannými pohyby lze trénovat rovnováhu těla, svaly a zejména stabilitu trupu.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků