Strojky na těstoviny

Vyberte
Seřazeno podle
1 Výsledky pro "Strojky na těstoviny"
Filtr a řazení

Strojky na těstoviny

Máte rádi čerstvě připravené domácí těstoviny? Naše stylové a kvalitní strojky na výrobu těstovin a nudlí se postarají o vaše domácí těstoviny. Mějte vždy pod kontrolou, z čeho jsou složeny potraviny, které konzumujete. Vyzkoušejte naše stylové a kvalitní stroje na výrobu italských těstovin do kuchyně značky Klarstein nebo OneConcept.

Každý milovník čerstvých domácích těstovin ocení náš Pasta Maker. Naše strojky na výrobu těstovin jsou kvalitní a odolné díky ušlechtilé oceli. Vyberte si vhodný nástavec vhodný přesně na druh těstovin, které máte rádi. Připravte si v pohodlí domova vlastní špagety, ravioli, agnolotti, farfalle nebo tortellini.

Naše strojky na těstoviny mají nadčasový design a svými rozměry se hodí do každé kuchyně. Některé naše sety obsahují vysoušeč těstovin, čímž se stávají kompletními pomocníky do vaší kuchyně. Máte rádi domácí potraviny? Zaujmout by vás mohli i naše domácí pekárny na chleba.

Těsto vám připraví rychle a jednoduše kvalitní kuchyňský robot z naší nabídky. Na mixování jsou skvělé i naše multifunkční mixéry. Připravujte si své vlastní domácí potraviny vždy zdravě a chutně. Pomůže vám k tomu i náš parní hrnec. Nakupte nové kuchyňské spotřebiče u nás online už dnes.

 
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků