Pračky

Vyberte
Seřazeno podle
12 Výsledky pro "Pračky"
Filtr a řazení

Pračky

Z naší nabídky praček si vybere každý. Nabízíme kvalitní a cenově dostupné ekologické pračky, pračky s odstředivkou či pračky a ždímačky. V nabídce najdete dokonce designové mini pračky v různých barevných provedeních, které perfektně šetří prostor i v menších domácnostech.

Naše nabízené pračky jsou s vrchním plněním a poskytují ten nejlepší zážitek z praní. Šetří čas i vaši peněženku. Praní v ekologické pračce klade větší důraz na ochranu prostředí, protože při něm utratíte méně vody. Vyberte si pračky s horním či předním plněním nebo pračky se sušičkou.

Zajímá vás pračka s odstřeďováním? V naší nabídce praček ji určitě najdete. Nabízíme i ždímačky nebo kempové pračky. Vyberte si u nás i další spotřebiče do domácnosti. O vaše perfektně čisté a vyžehlené oblečení se například postará nová napařovací žehlička.

Nabízíme kvalitní a cenově dostupné spotřebiče do domácnosti značek Klarstein a OneConcept. Automatické pračky značky OneConcept vynikají svým nadčasovým designem a spojením funkčnosti s dokonalým technickým provedením. Nevíte, která pračka je pro vás ta pravá? Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků