Plynové ohřívače

Vyberte
Seřazeno podle
23 Výsledky pro "Plynové ohřívače"
Filtr a řazení

Plynové ohřívače

Plynové ohřívače

Chcete si během posezení na terase dopřát hřejivé teplo i během chladných dnů a nocí? Ideální volbou bude plynový ohřívač, který vás zahřeje, a zároveň se stane nepřehlédnutelným doplňkem. Přečtěte si, jaké plynové ohřívače jsou k dostání a jak vybrat ten pravý.

Plynové ohřívače jsou nejoblíbenějším venkovním topidlem. Využití najdou nejen na terase, v zahradním altánu či na balkoně, ale například i na zahrádkách restaurací či u venkovních stánků. Plynové ohřívače vynikají jednoduchým použitím, nízkými provozními náklady a stylovým designem. V naší nabídce je najdete hned v několika variantách, které spojují dvě vlastnosti – jsou kvalitní a mimořádně stylové.

Jak vybrat plynový ohřívač?

Plynový ohřívač je k dostání ve více provedeních a záleží na tom, kde a jak jej budete používat. Podle toho volte jeho tvar i výkon. Nejvýkonnější plynové ohřívače mají podobu sloupu a poskytnou vám dostatek tepla i ve větším prostoru. Na terasu se skvěle hodí menší varianty, které vás dostatečně zahřejí a stanou se stylovým doplňkem.

  • Stoly s ohništěm si zamilujete díky multifunkčnímu použití. Když zrovna nepotřebujete topit, poslouží jako odkládací stolek. Během večerního posezení pak zapálíte oheň, a rázem získáte potřebné teplo.
  • Plynová ohniště vás potěší stylovým designem i výhřevností. Vypadají jako kamenné ohniště či stylový květináč, ale po zapálení ohně navodí romantickou atmosféru.

Jak fungují plynové ohřívače?

Většina plynových ohřívačů ke svému provozu potřebuje propanbutanovou bombu, a jsou tedy určené výhradně k venkovnímu použití. Větší modely, například sloupové plynové ohřívače, mají přímo v sobě prostor na uskladnění bomby. Menší modely pak využívají přívodní hadici, takže se nemusíte obávat, že by propanbutanová bomba narušovala vzhled vaší terasy, protože ji můžete snadno schovat.

Ovládání a funkce plynového ohřívače

Plynové ohřívače jsou díky promyšlenému ovládání zcela bezpečné. Většina modelů z naší nabídky disponuje elektronickým zapalováním, které usnadňuje přípravu ohně. Praktickým prvkem je možnost regulace výkonu a bezpečnost zvyšuje i automatické vypnutí.

Výkon plynového ohřívače

Topný výkon plynového ohřívače se uvádí v kW či BTU, přičemž výkon 2400 BTU/h odpovídá přibližně 0,7 kW. Obecně platí, že čím větší prostor chcete vyhřívat, tím vyšší by měl být výkon topidla. Spotřeba plynu je pak u plynových topidel udávána v kilogramech na hodinu (kg/hod). Praktické jsou v tomto ohledu rozhodně modely s regulací výkonu, které si snadno přizpůsobíte aktuálním potřebám a snížíte tak náklady na vytápění.

Plynové ohřívače zaujmou designem

V naší nabídce najdete plynové ohřívače nejrůznější tvarů, velikostí a barev. Rozhodně se nemusíte omezovat na klasickou černou barvu, plynová topidla seženete i v netradičních barvách, jako je bílá, šedá, antracitová a další. Oblíbené jsou dekory dřeva či kamene, které vaší terasu perfektně zútulní.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků