Plynové ohniště

Vyberte
Seřazeno podle
12 Výsledky pro "Plynové ohniště"
Filtr a řazení
Plynové ohniště

Plynová ohniště

Plynová ohniště vás příjemně zahřejí během venkovního posezení za chladných dnů a večerů, a zároveň představují stylový doplněk, který upoutá pozornost na první pohled. Můžete je používat na balkoně, na terase i v prostoru zahrady. Co dalšího byste o plynových ohništích měli vědět a jak vybrat to správné?

Plynové ohniště je praktický a stylový doplněk, který se neztratí na žádné zahradě či terase. Díky připojení na propanbutanovou láhev v něm vykouzlíte hřejivý oheň pouhým stiskem tlačítka a užívat si jej budete moci bez dýmu. Díky vysoké odolnosti a důmyslnému zpracování jsou plynová ohniště velmi odolná a také bezpečná.

Jaké výhody má plynové ohniště a kam se hodí?

Plynové ohniště funguje stejně jako klasické ohniště, ale není potřeba v něm rozdělávat oheň. O ten se bez práce a námahy postará propanbutanová láhev, která je s ohništěm propojená. Můžete si tak dopřát hřejivý oheň kdykoliv budete potřebovat a vychutnat si na maximum večerní posezení pod širým nebem. Plynová ohniště se díky vysoké odolnosti hodí na terasy i přímo na zahradu.

Plynové ohniště a jeho výhody:

  • Rychlé a bezpracné rozdělání ohně.
  • Vysoká výhřevnost.
  • Jedinečný vzhled.
  • Snadná obsluha.
  • Vysoká odolnost.

Plynové ohniště zaujme designem

Plynová ohniště nepotěší pouze svou praktickou stránkou, ale i designem. Připomínají klasická kamenná ohniště a často jsou doplněna lávovými kameny. Na zahradě vám pomohou vykouzlit romantickou atmosféru a skvěle vypadají jak v noci, tak i ve dne. Některé modely pak umožňují přiklopit horní část, čímž rázem získáte praktický odkládací stolek v jedinečném vzhledu.

Jak vybrat plynové ohniště?

Pokud vybíráte plynové ohniště, zaměřte se především na jeho design, rozměry a výkon. Výkon se udává v kW či BTU (2400 BTU/h odpovídá přibližně 0,7 kW). Aby ohniště zahřálo své bezprostřední okolí, tedy osoby, které kolem něho sedí, bohatě postačí výkon okolo 10 kW.

Vyberte si plynové ohniště podle svých představ

V naší nabídce najdete malá i větší ohniště v různých designech. Některá mají kulatý tvar a připomínají kámen, jiná mají podobu elegantního kamenného sloupku. Všechna spojuje vysoce kvalitní zpracování a maximální odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Co se týče barev, vaše nové ohniště může být šedé, béžové, bílé či imitující dřevo.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků