Výčepní zařízení

Vyberte
Seřazeno podle
17 Výsledky pro "Výčepní zařízení"
Filtr a řazení
Výčepní zařízení

Čerstvě načepované pivo chutná vždy nejlépe. Dopřejte si tento požitek díky našim výčepním zařízením, chladičům piva či kotlíkům na slad. O vaše pohodlí se postarají naše značky Klarstein a OneConcept, které v sobě spojují vysokou kvalitu a propracovaný design.

Přineste si požitek z pití piva přímo k sobě domů. Naše zařízení na čepování piva se postarají o váš neustálý požitek z tohoto nápoje. Díky propracovanému systému má sladový mok vždy ten správný tlak. Díky vhodným připojovacím adaptérům si k zařízení můžete připojit jakýkoliv soudek vašeho oblíbeného piva.

Termoregulační chladicí systém se stará o to, aby bylo vaše pivo vždy správně vychlazené. Naše kvalitní výčepní zařízení jsou stylová i šikovná. V naší nabídce naleznete i mladinové kotle a domácí vařiče piva, díky kterým si můžete podomácku připravit své vlastní pivo. Ať jste už začátečníci nebo zkušení hobby-sladovníci, z naší nabídky si vyberete ty nejlepší kuchyňské spotřebiče pro vaši práci.

Zařizujete si novou provozovnu? V kuchyni by vám rozhodně neměla chybět ani lednice, kvalitní trouba či mikrovlnka. Zaujmout by vás mohly i naše mixéry, díky kterým si namícháte drink podle svých představ. V nabídce electronic-star najdete kvalitní spotřebiče do domácnosti i menších provozů. Nakupte online nové kuchyňské spotřebiče ještě dnes.

 
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků