Jogurtovače

Vyberte
Seřazeno podle
1 Výsledky pro "Jogurtovače"
Filtr a řazení
Jogurtovače

Jogurtovač - vyrobte si sami chutný a zdravý jogurt

S jogurtovačem můžete v domácí kuchyni popustit uzdu vlastní kreativitě a zároveň snížit množství plastového odpadu. Díky jednoduchému postupu ""udělej si sám"" si můžete připravit ranní jogurt nebo dezert přesně tak, jak ho máte rádi - jen z několika málo nebo dokonce několika málo ingrediencí. Zvláště praktické: jogurtovače můžete zpravidla používat i k jiným účelům, například k výrobě vlastní zmrzliny, protože princip je až na chlazení stejný.

To jsou rozdíly, které byste měli znát při nákupu jogurtovače

Elektrické jogurtovače nejsou čarodějnictví. Právě naopak, protože výroba vlastního jogurtu není ani časově náročná, ani nijak zvlášť složitá. Potřebujete pouze ingredience a správný spotřebič, který si můžete koupit online a nechat doručit až domů.

Existují modely se síťovou zástrčkou nebo bez ní. Pokud chcete spotřebič používat pouze doma v kuchyni, je vhodné zvolit spotřebič se síťovou zástrčkou. Různé jogurtovače se navíc liší svou kapacitou. Jednoduchou náplň můžete rozdělit do několika malých porcovaných sklenic nebo pracovat jen s jednou velkou sklenicí. V druhém případě si musíte hotový jogurt naplnit sami a můžete být také trochu flexibilnější, pokud jde o chuť.

Pokud hledáte jogurtovač, na co byste se měli ještě zaměřit?

Výrobník jogurtu vás může svými funkcemi aktivně podporovat a ulevit vám. V případě výroby jogurtu to souvisí především s dobou přípravy. Od naplnění ingrediencí až po hotový jogurt uplyne obvykle osm až dvanáct hodin. Záleží na vaší chuti, protože doba přípravy určuje, zda má jogurt nízkou nebo vysokou kyselost, a můžete také určit jeho konzistenci. Integrovaný časovač nebo automatické vypnutí je v tomto ohledu výhodou, protože jogurt můžete jednoduše nechat zrát přes noc - spotřebič se pak sám vypne podle nastavené doby, aby nedošlo k nepříznivému ovlivnění konzistence jogurtu.

DIY jogurt uspěje s kvalitním jogurtovým strojem

Vždy se řiďte pokyny výrobce zařízení. Většina přístrojů má na sobě vytištěné stupnice, které vám pomohou doplnit ingredience a dobu zrání. Záleží také například na tom, zda použijete plnotučné nebo nízkotučné mléko. Pokud chcete použít velké množství ingrediencí, měli byste se ujistit, že je nádoba dostatečně velká. Malé spotřebiče někdy nenabízejí potřebný prostor pro mnoho ingrediencí. Nejlepší bude, když si právě teď prohlédnete naši nabídku kvalitních spotřebičů - pak už nebudete mít daleko k jogurtu a zmrzlině!

FAQ

Jak vyčistit jogurtovač?

Dodržujte pokyny výrobce! Samozřejmě byste měli zařízení vždy nejprve odpojit od zdroje napájení. Většinu spotřebičů lze mýt v myčce nádobí, takže je můžete jednoduše vložit do myčky.

Jakou velikost jogurtovače koupit?

Pro malé domácnosti postačí porcované nádoby o objemu 150 až 200 ml. Pro větší domácnosti jsou vhodnější velké nádoby o objemu jeden až dva litry, do kterých se vejde více surovin.

Co potřebujete k výrobě vlastního jogurtu?

Kromě příslušného vybavení potřebujete pouze jogurtový zákys a mléko. A samozřejmě ingredience pro chuť, kterou chcete, aby váš jogurt měl.
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků