Bezdrátové headsety

Bezdrátové mikrofonové sety našich značek Malone nebo Auna vám umožní nejen sebevědomé vystupování bez omezení, ale i interaktivní spolupráci s publikem. K tomu jsou vybavené úspornou technologií, která zajistí několikahodinové používání bez nepříjemného přerušování. Vyberte si svého favorita ze široké nabídky electronic-star ještě dnes.

Obavy nemusíte mít ani v případě připojení headsetu. Jack a XLR výstupy umožňují pohodlné připojení různé audio techniky. Dosah až několik desítek metrů oceníte při rozletech po scéně nebo po pódiu. Kromě toho naše mikrofony fungují na odlišných frekvencích, a tak pro vaše prezentace s dvěma řečníky nebo zapojení publika nebude problém.

 

V nabídce našeho e-shopu najdete i mikrofonové sety, které dodáváme spolu s přenosným kufříkem s ochranným polstrováním. Bezpečně a pohodlně tak přemístíte veškerý obsah z bodu A do bodu B. Pokud hledáte například i výkonný reproduktorový set, máme pro vás také zařízení s kvalitní konstrukcí a rychlou montáží. Ty vám přijdou vhod i během přesunů mezi produkcemi.

Ať už chcete technicky zabezpečit školení, semináře či jiné akce, na naše ozvučení a osvětlení se také můžete spolehnout. Vyvážené zvukové vlastnosti našich aktivních či pasivních reproduktorů jsou vhodné na produkce různého charakteru. Přesvědčte se na vlastní uši, že zvuková technika od electronic-star přináší prvotřídní zvuk.


Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků