Power Racky

Vyberte
Seřazeno podle
12 Výsledky pro "Power Racky"
Filtr a řazení
Power Racky

Power Racky: domácí posilovna – všestranný trénink různých svalových skupin

Mnoho sportovců a fitness nadšenců oceňuje nejen izolovaný a částečný trénink svalů, ale také trénink celých svalových skupin v různých částech těla. Za tímto účelem se vyplatí zakoupit stojan Power Rack. Nabízí širokou škálu cvičení, která lze plně přizpůsobit individuálním tréninkovým cílům. Díky všestranným možnostem použití je Power Rack vyhledávaným zdrojem pro vypracované tělo.

Na rozdíl od klasické posilovací stanice se Power Racks vyznačují prvotřídní ergonomií. Pro koho je taková multifunkční posilovna vhodná a jaké verze jsou k dispozici? Společnost Capital Sports shromáždila nejdůležitější informace a ve svém dobře zásobeném online sortimentu má velké množství vhodných posilovacích stojanů, které si můžete sami vyzkoušet a přesvědčit se o tom.

Pořiďte si stojan Power Rack a zlepšete své tréninky

Power Racks vás zvou k efektivnímu tréninku, který je ideální pro začátečníky i profesionály. Mají mnoho možností nastavení, které umožňují vhodné cvičení na každé úrovni tréninku. Další výhodou Power Rack stojanů je, že cvičení lze provádět na relativně malém prostoru. Jsou proto vhodné i pro menší tréninkové místnosti. K dispozici je také posilovací stojan s kladkou. To doplňuje trénink o další aspekty. Hrazda jako součást posilovacího zařízení Power Rack nabízí možnost posilovat svaly paží a zad prostřednictvím shybů.

Kromě toho lze cvičit bicepsové zdvihy a zkracovací cviky pro definované břišní svaly. Nezapomíná se ani na svaly nohou, ramen a hrudníku. Multifunkční posilovna je proto ideální pro trénink celého těla. Plány se mění. Dokonce i fitness plány. Díky všestrannosti cviků lze trénink kdykoli rozložit nebo přizpůsobit měnícím se tréninkovým cílům. Díky tomu jsou posilovací stojany od společnosti CAPITAL SPORTS flexibilním a vyhledávaným tréninkovým zařízením.

Power Racky vs. fitness studio: přehled výhod domácí posilovny

Power Racks jsou známé především z posiloven. Zejména pro pracující lidi je někdy cesta do fitness centra po práci příliš náročná. Power Rack s kladkou nebo bez ní doma plní stejný účel a lze jej mnohem flexibilněji začlenit do každodenních činností. Cvičení lze provádět okamžitě, bez obvyklého čekání v posilovně. Multifunkční posilovna je proto považována za efektivní na jedné straně a účinnou na straně druhé. Kromě toho se náklady na takový stojan Power Rack amortizují po krátké době. CAPITAL SPORTS klade velký důraz na dobrý poměr ceny a výkonu, aby byly investiční náklady přiměřené.

Kupte si stojan Power Rack od společnosti Capital Sports ve vynikající kvalitě a módním designu

Stojany Power Rack, které jsou u nás k dispozici, se vyznačují vynikající stabilitou a robustními vlastnostmi materiálu. Díky tomu mají dlouhou životnost a jsou spolehlivými společníky na cestě ke sportovní budoucnosti. Stojany Power Rack nabízíme v klasických barvách, jako je černá nebo stříbrná, ale také ve stylových módních barvách, jako je červená. Takový stojan Power Rack je ideální jako zajímavý prvek v interiéru.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků