Paddleboardy

Vyberte
Seřazeno podle
26 Výsledky pro "Paddleboardy"
Filtr a řazení
Paddleboardy

Paddleboardy - nejlépe v sadě s příslušenstvím

Zde najdete vše pro paddleboarding: nafukovací paddleboardy v sadě s příslušnými pádly a dalším příslušenstvím.

Jízda na paddleboardu se stala oblíbeným trendem a volnočasovým sportem pro celou rodinu. Tento sport lze provozovat kdekoli, na jezeře nebo na řece, často nedaleko vašeho domu. Tento sport nekončí ani surfováním, protože dnes existují modely paddleboardů, které lze přestavět na windsurfingová prkna. Lze je použít i k surfování. Není divu, že se tento sport stal tak populární, protože je úžasně všestranný. Tento druh hnutí není nový. Forma pádlování, známá také jako sport SUP, pochází od polynéských rybářů na Havaji. Tradičně jezdí na kánoi ve vzpřímené poloze.

Nákup paddleboardu

Skutečnou zábavu si užijete jen se správným vybavením. Deska SUP by měla odpovídat vašim představám a požadavkům. V našem obchodě najdete prkna od renomovaných výrobců paddleboardů, která se vyznačují propracovanou technologií, dobrou kvalitou a dlouhou životností. Existuje však široká nabídka různých prken, pádel a dalšího vybavení. Proto není pro začátečníky snadné koupit si ten správný paddleboard. Vneseme do temnoty trochu světla a pomůžeme vám najít tu správnou desku.

Nafukovací nebo pevný paddleboard?

Nejdůležitějším rozlišovacím znakem dostupných paddleboardů je konstrukce. Původně existovaly pouze tvrdé desky, nazývané také tvrdé desky. Stejně jako surfová prkna jsou vyrobena z pevného materiálu, nemusí se nafukovat, ale v zimě je nelze prostorově úsporně skladovat. Mezitím se na trhu objevila také nafukovací prkna. Ty se dnes kupují nejčastěji. Po nafouknutí jsou úžasně tvrdé a mají podobné vlastnosti jako pevné desky. Výhodou je, že je můžete snadno uložit do auta nebo v zimě do sklepa. Nafukovací prkna si můžete bez problémů vzít i do letadla. Nevýhodou je o něco nižší odolnost ve srovnání s pevným paddleboardem. Díky dnešním velmi odolným materiálům však i nafukovací paddleboardy vydrží v dnešní době hodně.

Pádla

Rozdíly v pádlech nejsou jen vizuální. V zásadě se rozlišují pádla s proměnnou délkou (teleskopická pádla) a pádla s pevnou délkou. Pádlo s variabilní délkou je dvoudílné nebo třídílné, lze jej lépe přizpůsobit vlastním potřebám. Naproti tomu pevná pádla je třeba koupit přesně na míru.

Nákup paddleboardu - nejlépe v sadě

V našem obchodě najdete nafukovací paddleboardy vynikající kvality doplněné o příslušná pádla a další příslušenství, jako je vysokotlaká pumpa, úložný batoh, teleskopické pádlo a opravná sada. S praktickými sadami získáte vše, co potřebujete do začátku, a navíc ušetříte oproti nákupu jednotlivých produktů.

Paddleboarding je skvělý vodní sport pro celou rodinu. Základní vybavení je vhodné jako sada, snadno se přepravuje a v zimě se dá bez problémů skladovat. Na co čekáte?

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků