Inverzní lavice

Pro lepší kvalitu života: inverzní lavice zmírňují bolest a zvyšují pohodu

Problémy se zády jsou považovány za jednu z nejčastějších příčin pracovní neschopnosti. Například téměř každý třetí dospělý trpí častými nebo dokonce trvalými bolestmi zad. Jednostranná fyzická zátěž při práci a celkově sedavý způsob života podporují vznik problémů s páteří.

Pravidelná návštěva posilovny může zabránit bolestem zad nebo zmírnit stávající bolesti. Nemáte čas a motivaci? Inverzní lavice umožňují soukromý trénink doma. Buďte časově nezávislí a ušetřete si cestu do studia.

Mnoho různých modelů: jakou inverzní lavici zvolit?

Která inverzní lavice je pro vás ta pravá? Takzvané multitrainery umožňují nejen fyziologické protažení na inverzní lavici, které je považováno za velmi užitečné při problémech s páteří. Kromě inverze s nimi můžete provádět účinné cviky na posílení mnoha svalových skupin.

Čistě inverzní lavice naproti tomu slouží pouze k odlehčení páteře a meziobratlových plotének a ke stimulaci krevního oběhu. Pohodlně vybavené inverzní lavice jsou vybaveny také funkcí masáže zad a vyhřívání. I když budete na hlavě stát jen několik minut denně, příznivý účinek v podobě jasně viditelné úlevy od bolesti na sebe nenechá dlouho čekat.

Nejen proti bolesti: fitness zařízení inverzní lavice

Při výběru správného fitness zařízení je rozhodující jeho zamýšlené použití. Měl by se používat výhradně pro zdraví zad, nebo jsou žádoucí i jiné funkce? Pokud je inverzní lavice skládací, zabírá v době, kdy se nepoužívá, jen málo místa. Některá zařízení umožňují velkorysé nastavení úhlu inverze, čímž se přizpůsobují individuálním preferencím. Pokud se vaše výška výrazně neodchyluje od průměru, je pro vás vhodné téměř jakékoli tréninkové zařízení. Lidé malého vzrůstu nebo obzvláště vysocí lidé potřebují fitness zařízení s přiměřeně velkými možnostmi nastavení.

Co je třeba zvážit? Jednoduchá koupě inverzní lavice

Snažíte se efektivně procvičit mnoho svalových skupin a zároveň se cítit dobře pro svá záda? Pak je Multitrainer tou správnou volbou. Na druhou stranu, pokud se zaměřujete výhradně na trénink zad, měli byste zvolit inverzní lavici, protože je pro tento účel speciálně navržena. Přikládáte pohodlí zvláštní význam? Inverzní lavice s integrovanou funkcí masáže zad a vyhřívání splní vaše potřeby. Zde byste se měli ujistit, že tyto funkce lze pohodlně ovládat jednou rukou v jakékoli poloze. Vaše tělesné rozměry nesmí překročit nebo klesnout pod limity stanovené pro příslušné tréninkové zařízení. Zvláště robustně konstruovaná zařízení se nezlomí ani při tělesné hmotnosti až 150 kilogramů. Skládací fitness zařízení zabírají málo místa, když se nepoužívají, a snadno se skladují i ve stísněných podmínkách.

FAQ

Lze cvičební pomůcky používat univerzálně?

Inverzní lavice slouží pouze k úlevě a pohodlí zad. Na druhou stranu multifunkční trenažéry nabízejí další funkce pro efektivní trénink mnoha svalových skupin.

Je používání fitness zařízení snadné a bezpečné?

Inverzní lavice procházejí před uvedením na trh rozsáhlým testováním bezpečnosti. Mohou být zcela ovládány pouze cvičencem a mají otočný mechanismus.

Je montáž fitness zařízení snadná?

Sestavení usnadňuje bohatě ilustrovaný návod k montáži. I lidé se střední manuální zručností zvládnou tento úkol přibližně za 30 minut. Potřebné montážní nářadí je součástí dodávky.

Potřebuji pro své fitness zařízení elektrickou přípojku?

Pokud má přístroj masážní a vyhřívací funkci, je nutné připojení k elektrické síti. Zbývající jednotky pracují čistě mechanicky.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků