Keyboardy

Vyberte
Seřazeno podle
29 Výsledky pro "Keyboardy"
Filtr a řazení
Keyboardy

Klávesy nebo elektrické piano? Víte, jaký je mezi nimi rozdíl?

Oba tyto elektronické klávesové nástroje se v rukou skutečného hudebníka stávají skutečnými univerzálními nástroji. Klávesy nabízí mnoho různých zvuků včetně tónů klavíru, varhan, houslí, fléten atd. si můžete vybrat z široké škály zvuků. Má 61 nebo 76 kláves a je lehčí a přenosnější.

Elektrické piano je primárně navrženo tak, aby napodobovalo zvuk akustického piana. Může však být vybaven i dalšími zvuky. Elektrický klavír není určen primárně k premísťování. V naší nabídce najdete klávesy a elektrická piana pro začátečníky i profesionálnější skladby, které vám pomohou složit vlastní hity.

Elektrický klavír a první krůčky

Zde najdete elektrická piana pro začátečníky, která vám pomohou naučit se základy hry na klavír a provedou vás celým procesem od samého začátku. S podsvícenými klávesami, které vám pomohou zapamatovat si a procvičovat stupnice nebo skladby, a s inteligentním výukovým programem, který urychlí váš pokrok.

Naučte se hrát noty, melodie a udržovat rytmus - jen několik minut cvičení denně vám zajistí neustálé zlepšování.

Klávesy jsou jako studio - skládejte vlastní hity

Díky možnosti nahrávat vlastní skladby a kombinovat je můžete začít skládat vlastní písně na našich klávesách Schubert. Kombinujte více linek a vytvořte jednu melodii nebo připojte další nástroje z paměti klaviatury a složte celou skladbu. U některých modelů můžete získat také základní sady efektů, jako je sustain vibrato.

Chybí vám už jen zpěv? Některé modely klávesnic jsou vybaveny vstupy pro mikrofon. Toto je zařízení pro vydání prvního skutečného hitu.

Je to opravdu tak jednoduché. Jediné, co k tomu potřebujete, je vaše práce, talent a nápad. Hity si můžete vyrobit doslova podle svého vkusu ve svém obývacím pokoji.

Trénujte tiše a kdekoli

Klávesy se vstupem pro sluchátka vám umožní cvičit hodiny uprostřed noci, aniž byste někoho rušili. Vyberte si jednu z našich sad a ke klávesnici dostanete sluchátka a lavičku. Doslova domácí studio v jedné krabici!

Klávesy Schubert lze navíc používat kdekoli. Kromě napájení adaptérem je lze napájet také bateriemi. Zábava nikdy nekončí a místní hudební hvězdou se můžete stát rychleji, než si dokážete představit. Rozbalte je na večírku s přáteli, narozeninové oslavě nebo při jakémkoli jiném výročí.

Chcete se posunout o úroveň výš?

V našem e-shopu najdete také elektrická piana od firmy Schubert vhodné pro zkušenější hudebníky. Vyšší řada nabízí výhody hry na keyboard, ale díky pedálům a pevné konstrukci je kombinuje se skutečným pocitem ze hry na klavír. Některé modely jsou vybaveny kladívkovou mechanikou. Elektronická piana navíc nabízejí možnost připojení dalších efektů nebo samplerů prostřednictvím midi výstupu, což umožňuje používat tato piana pro nahrávání ve studiu.

Je vaší volbou digitální piano? Stále si nejste jisti, jak si vybrat? Další informace pak najdete přímo v popisu každého produktu. Můžete se tedy rozhodnout na základě množství informací dostupných na webu.

A pro zbytek kapely zde najdete také elektrické kytary a zesilovače značky Chord a Auna a také mikrofony pro zpěváky a instrumentální mikrofony nebo různé druhy reproduktorů.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků