Fitness trampolíny

Spojit zábavu a sport je snadné: fitness trampolína to umožňuje!

Vlastnit fitness trampolínu je nejen moderní, ale také nekonečně zábavné. Především je třeba rozlišovat mezi dvěma různými typy. Klasická trampolína umožňuje vysoké skoky a akrobatické prvky a je určena spíše pro zábavu. Naproti tomu fitness trampolína je skutečné sportovní zařízení, které lze snadno postavit doma a používat pro funkční trénink.

Fitness trampolína jako sportovní nástroj

Sportovní trampolína nabízí různé možnosti komplexního tréninku a výzvy pro tělo. Samotné stání na zařízení výrazně podporuje koordinaci a rovnováhu. Při různých cvičeních musí tvrdě pracovat nejen svaly a šlachy, ale také smysl pro rovnováhu. Podpůrné svaly se proto musí na cvičení významně podílet, což činí trénink celého těla na fitness trampolíně ještě účinnějším. Ideální pro každého, kdo chce trénovat nejen nohy, ale celé tělo. Míru zatížení různých oblastí tréninkem lze snadno určit a kontrolovat výběrem různých cvičení. Komplexní cvičení ve stoji a v postoji na trampolíně posiluje celé svalstvo, zatímco vytrvalé skákání rozproudí krev. Pravidelné cvičení tedy kromě toho, že zlepšuje pocit z vašeho těla, zlepšuje také vaši pohyblivost. Na trampolíně se rozproudí kardiovaskulární systém a zařízení může pomoci při hubnutí, udržování kondice a dlouhodobé regeneraci.

Může se fitness trampolína vejít do každého bytu?

Trampolína se nejen snadno přenáší, ale lze ji umístit kamkoli, kde chcete cvičit. Kompaktní rozměry jsou velkou výhodou! Když je v létě hezké počasí, můžete tento sport samozřejmě přesunout ven a umístit trampolínu na terasu nebo do zahrady. Cvičení na čerstvém vzduchu a na slunci je dvakrát zábavnější. Sportovní vybavení však mohou bez problémů používat i ti, kteří nemají zahradu. Vzhledem k tomu, že při různých cvičeních na trampolíně nemusíte skákat příliš vysoko a zavěšení také neumožňuje příliš vysoké skoky, můžete snadno trénovat v interiéru s průměrnou výškou stropu. Stejně jako při všech sportech ve vlastním bytě byste měli být ohleduplní k nájemníkům v bytě pod vámi. I přes rozsáhlé tlumení pohybů může docházet k mírnému obtěžování sousedů hlukem. V tomto případě lze hladinu hluku snadno snížit použitím samostatné tréninkové podložky na podlaze.

Fitness trampolína pro celou rodinu

Trampolína zaujme malé i velké. Děti ji rády používají na hřištích a pohybují se na ní s hravou lehkostí. Dospělí si naopak užívají zejména vysoké sportovní nároky a možnost provádět na stejném sportovním nářadí jak jednoduché, tak složité cviky. Nejste vázáni na časy lekcí ve fitness studiu! Nezáleží na tom, kdy máte volný čas, trampolína na vás čeká: večer při sledování televize nebo ráno při několika volných cvicích po vstávání, abyste rozproudili krev. Praktické fitness vybavení je vždy k dispozici a láká ke sportovním aktivitám. Bezproblémové začlenění do každodenního života je proto velmi snadné! Každý, kdo pravidelně cvičí, rychle pochopí, jak dobrý vliv má trampolína na vytrvalost a fyzickou kondici.

Co je třeba zvážit při nákupu?

Pokud si chcete koupit fitness trampolínu, můžete si vybrat z různých modelů. Existují varianty s rukojetí a bez rukojeti - obě varianty mohou mít různé výhody. Trampolíny s madly jsou mnohem jednodušší na provádění mnoha cviků a doporučují se pro začátečníky. Důležitou roli hraje také hmotnost. Na většině trampolín je uvedena maximální hmotnost, do které lze trampolínu zatížit. Tyto specifikace by měly být v každém případě dodrženy, protože jen tak lze zaručit funkčnost trampolíny. U společnosti Elektronic Star najdete pouze vysoce kvalitní fitness trampolíny, které splňují nejvyšší požadavky. Lze je používat dlouhodobě a intenzivně a přesvědčí velmi dobrými pružícími vlastnostmi a stabilní konstrukcí. Takové sportovní vybavení vám bude dělat společníka po dlouhou dobu a výrazně vám zpříjemní sportování mezi vašimi čtyřmi stěnami. Začátečníci i pokročilí jezdci zde najdou ten správný model - přijďte se porozhlédnout!

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků