Cake Pops

Máte rádi lahodné cake pops? Díky electronic-star už nemusíte kupovat sladkosti, u kterých si nikdy nejste jistí, co obsahují. Vyrobte si chutné dortíky na špejli cake pops v pohodlí domova díky našim přístrojům. Jejich příprava není vůbec složitá. Zabavte se společně s dětmi či přáteli při výrobě této chutné dobroty.

Bezproblémovou přípravu lahodných cake pops, koblih nebo vaflí vám zajistí jen kvalitní kuchyňské spotřebiče. Vesele ozdobené cukrovou polevou nebo čokoládou jsou malé kuličky pečiva favoritem každé narozeninové párty. Máte rádi k dobré kávě chutný zákusek? Připravte si cake pops na posezení u kávy nebo čaje.

Chutné koláčky, které připomínají lízátka, přesně to jsou cake pops. Tyto trendové zákusky vyrobíte úplně snadno díky našemu přístroji. Stačí nalít připravené těsto do přihrádek, zaklopit kryt a sledovat čas a teplotu pečení. Electronic-star nabízí i šikovné vaflovače 3 v 1, díky kterým připravíte chutné vafle, koblihy i cake pops.

Máte rádi sladké dobroty? Z naší nabídky by vás mohly zaujmout i naše elektrické pánve na výrobu tenoučkých palačinek nebo domácí výrobník cukrové vaty, s kterými se stanete hvězdou každé dětské oslavy. Nakupte nové spotřebiče pro domácnost u nás online již dnes. 

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků