Elektrické kráječe

Hledáte nový elektrický kráječ zeleniny? Naše elektrické kráječe a struhadla do kuchyně jsou ideální pomocníkem pro všechny milovníky zdravé stravy. O krásný design a vysokou kvalitu se starají naše značky Klarstein a OneConcept. Pokud neradi krájíte zeleninu, je nejvyšší čas zakoupit si nový elektrický kráječ.

Naše elektrické kráječe zvládnou sekání, strouhání i krájení bez rizika pořezání. Jejich vysoce výkonný motor si poradí i s tvrdými ořechy, sýrem, okurkami, mrkví či brambory. Díky různým nástavcům si můžete vybrat krájení hladké, tenké, vroubkované či hrubé, kolečka či proužky.

 

 

Díky svým kompaktním rozměrům se naše kráječe perfektně hodí i do menších domácností. Obohaťte svůj jídelníček o zdravé saláty. Zdravé ovocné a zeleninové šťávy vám připraví nový odšťavňovač. Chutné smoothies vám zase namixují naše multifunkční mixéry

Připravte si díky kráječům zeleniny chutné spirály z cukety, mrkve nebo červené řepy. Jste vegetarián? V tom případě se vám budou naše elektrické kráječe perfektně hodit. V naší nabídce se nachází i další šikovné kuchyňské spotřebiče, které šetří váš čas a námahu a díky kterým se můžete stravovat zdravěji než kdy dříve. 

 

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků