Běžecké pásy

Vyberte
Seřazeno podle
27 Výsledky pro "Běžecké pásy"
Filtr a řazení

Běžecké pásy

Běžecké pásy

Sněží? Prší? Venku je mlha nebo vichřice? A nebo je nedejbože… zavřené fitko? Nic z toho vás nemůže zastavit v tom, abyste si ráno obuli běžecké boty a dali si pořádně zabrat – když máte správný běžecký pás!

Běh a chůze jsou nejpřirozenější lidské pohyby. Pravidelná chůze nebo běh posiluje kardiovaskulární systém, zpevňuje kosti a v neposlední řadě zlepšuje imunitu a pomáhá s hubnutím. A i když má ranní vyběhnutí do parku nebo do lesa opravdu terapeutické účinky, ne vždy si to můžeme dovolit. Počasí, životní shon nebo strach z úrazu jsou důvodem, proč je dobré zvolit běžecký pás. Navíc se zbavíte výmluv – a když nebudete moct běhat venku, cvičení na vás počká uvnitř.

Výběr běžeckého pásu

V této kategorii najdete hlavní dva druhy běžeckých pásů.
Na běžné cvičení jsou lepší sportovní běžecké trenažery. Dosahují rychlosti až do 12 km/h a obsahují také několik nastavení obtížnosti běhu. Na první pohled je poznáte podle vysokých držadel. Kromě počítače na nastavení rychlosti, obtížnosti a měření uběhnuté vzdálenosti a spálených kalorií mohou tyto běžecké pásy obsahovat i měření pulzu. A aby se vám cvičení neomrzelo, multimediální stanice vám umožní sledovat seriály, poslouchat hudbu nebo audioknihy.

Zajímavou možností je také programování obtížnosti a sklonu, a díky tomu si můžete připravit trénink šitý přesně na vaši zvolenu trasu. Stáhněte si některou z připravených běžeckých tras a pás se bude přizpůsobovat nastavení, aby simuloval podmínky trati. Nebo raději soutěžíte? Zaběhněte si na čas proti tisícům běžcům celého světa, běžících společně stejnou trasu spolu s vámi.

Když se chcete udržet ve formě i během přípravy reportu, psaní e-mailu nebo programování, měli byste sáhnout po jednodušším workspace běžeckém pásu. Tyto jednodušší skladné běžecké pásy lze vložit pod stůl a dovolí vám pracovat u každého pracovního stolu určeného ke stání. Díky své nejnižší rychlosti, stabilitě a speciálnímu protiskluzovému povrchu pomáhají redukovat riziko zranění. Jednoduchá konstrukce a nižší hmotnost znamenají, že pás nemusí v kanceláři či pracovně zabírat prostor neustále. Po odchození vašeho „tréninku“ ho jednoduše postavíte a odložíte do skříně či vedle stolu.

Nemáte dost prostoru na běžecký pás?

Nemáte dost prostoru na běžecký pás?
Ne každý má dostatečný prostor na běžecký pás. To vám ale nesmí zabránit ve cvičení! Pokud máte rádi cyklistiku, ministeppery nabízí mezikrok mezi cvičením na rotopedu a během na běžeckém páse. Další možností jsou vibrační plošiny, které pomocí vibrací pomáhají zpevňovat svaly a spalovat tuky. Již několik minut cvičení na vibrační plošině se může vyrovnat desítkám minut na posilovacích strojích.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků