Koše na tříděný odpad

Nakupujte levné pedálové koše online

Při hledání praktického a každodenního koše narazíte na různé systémy. Pedálový odpadkový koš je jednoduchou, ale účinnou alternativou koše se senzorem. Na výběr je mnoho různých, atraktivních a výkonných modelů. V našem obchodě nabízíme atraktivní výběr vysoce kvalitních pedálových košů v okouzlujících designech. V ideálním případě hledáte dobrou kombinaci exkluzivního vzhledu a praktické funkčnosti. Tento průvodce nákupem vám ukáže, jak jej co nejlépe využít.

Pedálové koše v různých provedeních - přehled typů

Jako věžové řešení je k dispozici pedálový koš se 2 nádobami. Můžete si také vybrat verzi se 3 nádobami. U některých košů je nožní pedál barevně označen. Tím se eliminuje riziko záměny košů. Pokud je interiér velmi elegantní, je k dispozici pedálový koš do kuchyně s jednotnými pedály. Kromě toho lze vnitřní koše většiny pedálových košů vyjmout. Kromě modelů s plastovým krytem lze objednat také hliníkové nádoby. Kromě toho se skladovací nádrže liší svým celkovým objemem. Zatímco některé vnitřní koše mají stejnou velikost, jiné odpadkové systémy se liší velikostí a lze je přizpůsobit typickému množství odpadu v domácnosti.

Pedálové koše - jak se liší od svých autonomně fungujících protějšků

Na rozdíl od senzorových odpadkových košů nelze pedálové koše ovládat automaticky. Lze jej otevřít nožním pedálem nebo ručně. První možnost je možná i s plně zabalenýma rukama. Snadná obsluha je velkou výhodou z hlediska údržby. Protože: nožní pedálový koš nevyžaduje žádnou údržbu senzoru. Vysoce kvalitní materiály zaručují odolnost pedálových košů a inspirují ke snadné údržbě.

Rady pro nákup pedálových košů pro každou potřebu

Pokud chcete integrovat podstavný koš do stávajícího nábytku, doporučujeme plochý model ve formátu na šířku. Zejména pro děti je zpočátku trochu obtížnější rozlišit jednotlivé druhy odpadu. Cennou pomoc může poskytnout koš s barevnými pedály. Chcete trvale udržitelné řešení, které zcela eliminuje používání odpadkových košů? V tomto případě je dobrým řešením pedálový koš s vyjímatelnými nádobami.

Pokud je koš umístěn v blízkosti toalet, vyberte si model s víkem, které se tiše zavírá. V jednočlenné domácnosti s malým prostorem je rozumnou volbou věž na odpadky - pedálový koš se dvěma nádobami. Jako pedálový koš do kuchyně, kde se často vaří a vzniká hodně páry, je vhodný model z plastu nebo nerezové oceli s přirozenou ochranou proti korozi. Inspirujte se stylovými možnostmi z naší kolekce!

Často kladené otázky k pedálovým košům

Jaké jsou výhody pedálového koše?

Protože se nemusí otevírat ručně, jedná se o mimořádně hygienické řešení. Model s nožním pedálem navíc nevyžaduje téměř žádnou údržbu.

Pro koho je vhodný nášlapný odpadkový koš s vyjímatelnými koši?

Mobilní vnitřní kontejnery jsou vhodné pro odpad, který se vyhazuje obzvlášť často. Tímto způsobem nezačnou tekutiny kvasit jako první. Takový koš se rychle opláchne pod tekoucí vodou.

Jak dlouho vydrží pedálové koše?

Bezsenzorové odpadkové koše mají velmi dlouhou životnost, která může trvat mnoho let. Velký podíl na tom má kvalita zpracování.
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků