Kuchyňští pomocníci

Vyberte
Seřazeno podle
20 Výsledky pro "Kuchyňští pomocníci"
Filtr a řazení
Kuchyňští pomocníci

Každému šikovnému kuchaři nebo kuchařce se hodí kvalitní pomocník do kuchyně. Kvalita připravovaných jídel nezáleží jen na vašich kulinářských dovednostech. Šikovné kuchyňské vybavení vám často dokáže ulehčit nebo zrychlit práci.

V naší nabídce kuchyňských pomocníků najdete kuchyňské nože, termoboxy či piknikový batoh na cesty, box na dort, šikovné prkénko na krájení a dokonce i fontánu na čokoládu nebo keramický hrnec na fondue. Sýrové fondue s přáteli je výjimečný druh zábavy, které můžete zažít přímo u vás doma díky našim keramickým hrncům.

Naše deska na krájení je speciální díky integrované kuchyňské váze. Usnadňuje vaření a šetří místo ve vaší kuchyni. Pokud neradi krájíte ovoce a zeleninu, můžete tuto neoblíbenou činnost přenechat elektrickému kráječi. Naše multifunkční mixéry nebo kvalitní odšťavňovače vám připraví čerstvou šťávu nebo smoothie bez zbytečné námahy. 

Pořiďte si nového kuchyňského pomocníka do domácnosti online již dnes. Obohaťte vaše posezení stylovou čokoládovou fontánou. Do stékající čokolády můžete namáčet kousky ovoce, oplatky či jiné sladké dobroty. Oslaďte si život díky našim kuchyňským pomocníkům.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků