Vyhřívací deky, polštáře

Vyberte
Seřazeno podle
29 Výsledky pro "Vyhřívací deky, polštáře"
Filtr a řazení

Vyhřívací deky, polštáře

Vyhřívací deky a polštáře

Vyhřívací deky a polštáře vás zahřejí během chladných dnů a napomáhají při léčbě nejrůznějších zdravotních obtíží. K dostání jsou ve více variantách, které se liší především tím, pro jakou tělesnou oblast jsou určené. Jak elektrické deky a polštáře fungují a na co zaměřit při výběru? Přečtěte si více.

Vyhřívané deky a polštáře jsou praktickou pomůckou do každé domácnosti. Během chladných dnů a nocí vás příjemně zahřejí a oceníte i jejich blahodárný vliv při řešení nejrůznější zdravotních obtíží. V naší nabídce najdete jak klasické elektrické dečky a polštáře, tak i podložky, které se skvěle hodí na matraci, či koberečky, které vám prohřejí nohy. Přečtěte si, na co se vyhřívané deky hodí a jak vybrat tu správnou.

Jak fungují vyhřívací deky?

Vyhřívané deky, polštáře a podložky fungují na základě uhlíkových vláken, která rozvádí teplo po celé ploše deky, a to zcela rovnoměrně. Nikdy tak nedochází k tomu, že by deka na některém místě hřála více a na jiném méně. Ke svému provozu potřebují přívod elektrické energie, proto se jim také řídká elektrické deky. Jejich spotřeba vám však vrásky nepřidělá, je velmi nízká. Výrobci deky zpravidla opatřují dostatečně dlouhým přívodním kabelem.

Vyhřívané deky a polštáře nabízí spoustu výhod

Primárním účelem vyhřívané deky je samozřejmě zahřátí. To ale zdaleka není jedinou výhodou:

  • Napomáhají zmírňovat bolest svalů a kloubů.
  • Skvěle se hodí při léčbě nachlazení či chřipkových onemocnění.
  • Ulevují od bolesti zad.
  • Fungují okamžitě po zapnutí.
  • Jednoduché ovládání si osvojí každý.

Bude pro vás lepší vyhřívací deka, polštář nebo podložka?

Před samotným výběrem je třeba si ujasnit, jaký typ produktu pro vás bude nejlepší. Nejoblíbenější volbou jsou vyhřívané deky, které slouží buď klasicky na přikrytí, nebo si je můžete dát pod sebe. Vyhřívaný polštář si můžete přikládat na různé části těla podle potřeby. Vyhřívaná podložka je ideální doplněk do postele, stačí ji umístit na matraci. Vyhřívaný koberec se skvěle hodí pro každého, koho trápí studené nohy. Využít jej můžete při práci i odpočinku.

Jak vybrat vyhřívací deku?

Při výběru se zaměřte především na výkon, funkce a počet teplot.

Vyhřívací deka a její výkon

Výkon vyhřívací deky nám přiblíží hodnota jejího příkonu. Čím vyšší příkon je, tím rychleji se deka zahřívá, ale tím více také spotřebuje elektrické energie. Záleží však také na její velikosti – vyhřívaná deka vždy bude mít vyšší příkon než například vyhřívací polštář. Pro vyhřívací deky je ideální příkon 100 W a více, polštáře a koberce pak mohou mít příkon okolo 70 W.

Vyhřívací deky a počet teplot

Některé vyhřívací deky nabízí regulaci výkonu, což je bezesporu velmi praktická funkce. Umožní vám nastavit si, jak moc má deka hřát. Nejlevnější modely zpravidla nabízí dva stupně výkonu, pokročilejší deky pak i více než 10.

Funkce vyhřívací deky

Elektrické vyhřívací deky mohou nabízet praktické funkce pro snazší provoz. S jakými se setkáte nejčastěji?

  • Funkce automatického vypnutí deku vypne v případě, že by hrozilo její přehřátí.
  • Časovač deku vypne po nastavené době. Oceníte ho především v případě, že deku používáte při usnutí.
  • Dálkové ovládání vám umožní deku ovládat na dálku.
  • Možnost praní napomáhá udržovat deku v čistotě.

Design vyhřívací deky vás nezklame

Vyhřívací deky jsou k dostání v různých barvách a vzorech, takže si snadno vyberete takovou, která do vaší domácnosti skvěle zapadne. V naší nabídce najdete hnědé, černé, béžové, červené i šedé elektrické dečky i deky zdobené nejrůznějšími vzory.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků