Rádia s bluetooth

Neomezený poslech pomocí rádia s Bluetooth

Bluetooth je digitální rádiový standard krátkého dosahu. To umožňuje přehrávat obsah z internetu přímo do zařízení s technologií Bluetooth prostřednictvím smartphonu. Zařízení Bluetooth jsou k dispozici jako sluchátka, rádia, sterea nebo přenosné boomboxy. Místo objemných zvukových médií, jako jsou CD, kazety nebo desky, můžete obsah jednoduše nahrát pomocí mobilního telefonu a přehrát jej pomocí zařízení Bluetooth.

Koupit rádio s Bluetooth v široké nabídce

Ve většině případů má rádio s Bluetooth také inovativní funkci. Místo starého pozemního příjmu funguje DAB neboli digitální rádio prostřednictvím signálu z internetu. Díky tomu máte mnohem širší výběr kanálů a můžete si je vždy vychutnat bez šumu a praskání.

Kuchyňské rádio s Bluetooth

Naše kuchyňská rádia jsou malá a kompaktní, ale přesto mají vynikající kvalitu zvuku. Některé modely jsou navrženy tak, aby je bylo možné v případě potřeby namontovat pod nástěnnou skříňku. Díky tomu nezabírají cenné místo v malých kuchyních a jsou velmi diskrétní. Kromě toho jsou kuchyňská rádia uzavřena proti pronikání vlhkosti. Výpary z vaření nemohou poškodit citlivou elektroniku. Povrchy se snadno čistí a vydrží postřik čisticím prostředkem.

Stereo s Bluetooth

Stereo systém je ústředním prvkem konzumace médií v obývacím pokoji. Lze jej spárovat s televizorem, abyste měli k dispozici vynikající kvalitu zvuku u každého filmu. Díky spárování přes Bluetooth si můžete vychutnat videa YouTube s obrazem a zvukem. Stereo systém s technologií Bluetooth je vybaven také digitálním rádiem. Otevírá se tak velký svět mezinárodních digitálních rozhlasových stanic, které mají ten správný program pro každý vkus.

Boombox s Bluetooth

Boombox je moderní verze starého tranzistorového rádia. Boombox je k dispozici jako malé, praktické zařízení až po velkolepé velikosti s integrovanými přepravními kolečky. Malé boomboxy jsou ideálními společníky na piknik nebo na pláž. Velký boombox promění každý sklep nebo parkoviště v párty zónu. Boombox má vždy integrovanou baterii, která se nabíjí pomocí klíče USB. To znamená, že mají kdykoli a kdekoli k dispozici neomezené množství hudby a médií.

Jaké rádio s Bluetooth koupit?

Rádio s Bluetooth je v současnosti nejmodernějším hudebním systémem. Snadné ovládání a neomezený výběr hudby, audioknih a dalších zvukových médií vám dávají maximální svobodu výběru. Doplňuje ho příjem digitálního rádia, které nabízí výběr z tisíců stanic. Kuchyňské rádio s Bluetooth je ideální do kuchyně, koupelny nebo na balkon. Je mimořádně kompaktní, snadno se čistí a je chráněn proti pronikání vlhkosti. Stereofonní systém s Bluetooth nabízí dokonalý požitek z hudby s neomezeným výběrem pro obývací pokoj. Boombox Bluetooth otevírá celý svět digitálních médií na cestách.

FAQ

Jaký je dosah technologie Bluetooth?

Dosah signálu Bluetooth je omezen na několik metrů.

Potřebuji pro Bluetooth vždy přístup k internetu?

Pokud jsou média nahrána v integrované paměti smartphonu, lze je přehrávat také přímo prostřednictvím rádia Bluetooth. Přístup k internetu proto není nutný.

Jsou paprsky Bluetooth nebezpečné?

Bluetooth se nepřenáší pomocí paprsků, ale pomocí rádiových vln. Ty jsou zcela neškodné. To bylo vědecky prokázáno.
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků