Zmrzlinovače

Vyberte
Seřazeno podle
11 Výsledky pro "Zmrzlinovače"
Filtr a řazení
Zmrzlinovače

Zmrzlinovače

Domácí zmrzlina profesionální chuti a s minimální námahou? Pro zmrzlinovač žádný problém. Tento praktický přístroj odvede většinu práce při výrobě zmrzliny za vás a umožní vám dopřávat si oblíbenou pochoutku kdykoliv na ní budete mít chuť. A to z vlastních ingrediencí a bez chemických látek. Jak zmrzlinovač vybrat?

Léto a zmrzlina jednoznačně patří k sobě, řada z nás si ale oblíbenou mraženou pochoutku dopřává po celý rok. Pokud i vy patříte mezi fanoušky zmrzliny, a zároveň preferujete domácí přípravu potravin, jistě se u vás v kuchyni neztratí zmrzlinovač. Ten vám umožní připravit si zmrzlinu rychle, efektivně, levněji a především zdravěji. A díky volbě vlastních ingrediencí bude vždy chutnat tak, jak ji máte nejraději.

Jaké výhody má zmrzlinovač?

Zmrzlinovač je ideální volbou pro každého, kdo si rád pochutnává na mražené pochoutce. Domácí výroba zmrzliny je poněkud náročná, a právě zmrzlinovač vám ji oproti manuální přípravě velmi usnadní.

  • Zmrzlinu připraví rychle a s minimální námahou.
  • Stačí vložit suroviny a postará se o výrobu zmrzliny sám.
  • Snadno se ovládá i čistí.
  • Díky povedenému designu zapadne na kuchyňskou linku.
  • Domácí zmrzlina je levnější a zdravější.

Jak funguje zmrzlinovač?

Zmrzlinovače se dělí na dva základní typy, které se liší způsobem přípravy zmrzliny. Levnější a kompaktnější variantou je zmrzlinovač s chladicí nádobou, kterou je třeba vložit do mrazáku. Tento způsob přípravy zmrzliny je ale delší a nehodí se pro ty, co zmrzlinu dělají pravidelně. Oproti tomu zmrzlinovač s kompresorem je pro časté používání ideální volbou. Disponuje vestavěnou nádobou, která funguje tak dlouho, jak jen je potřeba. Zmrzlinu tak udrží chladnou a klidně ji připraví několikrát za den.

Co zvážit při výběru zmrzlinovače?

Jestliže už máte jasno v tom, který typ zmrzlinovače pro vás bude ten pravý, zaměřte se i na další parametry. Mezi ty nejdůležitější patří příkon, objem nádoby, rychlost či praktické funkce.

Výkon a příkon zmrzlinovače

Příkon zmrzlinovače nám napoví, jak výkonný přístroj je a jak rychle zvládne zmrzlinu připravit. Levnější modely mají příkon okolo 20 W, zlatou střední cestu představují zmrzlinovače s příkonem 80 až 100 W. V naší nabídce najdete i zmrzlinovače s příkonem vyšším než 150 W, které vám zmrzlinu připraví za pouhých pár desítek minut.

Objem mísy zmrzlinovače

Velikost mísy zmrzlinovače je dalším důležitým parametrem. Jestliže budete zmrzlinu připravovat pro čtyřčlennou rodinu, volte zmrzlinovač s objemem nádoby okolo 1 litru. Pokud si chystáte zmrzlinu jen pro dva, postačí vám model s objemem 0,5 litru. Naopak největší zmrzlinovače nabídnou skutečně bohatý objem 2 litry a více.

Jak se ovládá zmrzlinovač?

Aby byla příprava domácí zmrzliny co možná nejjednodušší, je lepší zvolit model s kompresorem. Ten stačí pouze nastavit pomocí tlačítkového či dotykového ovládání a zmrzlinovač se o vše postará sám. Nejlevnější modely na trhu mohou disponovat manuálním ovládáním, během nějž ale musíte zmrzlinu míchat pomocí otočné kličky a její příprava je tak namáhavější.

Zmrzlinovače nabízí i šikovné funkce

Zmrzlinovače v naší nabídce jsou často vybaveny praktickými funkcemi, které usnadňují přípravu zmrzliny i údržbu spotřebiče. S jakými funkcemi se můžete nejčastěji setkat?

  • Přednastavené programy nastaví zmrzlinovač za vás.
  • Časovač zajistí přesnou dobu chodu zmrzlinovače a jeho následné vypnutí.
  • Funkce chlazení udrží zmrzlinu i po konci přípravy v požadované teplotě.
  • Displej usnadňuje ovládání i nastavení zmrzlinovače.
  • Funkce přípravy jogurtů vám umožní dopřávat si i domácí jogurty.

Zmrzlinovače mohou potěšit i designem

Zmrzlinovač vůbec nemusí být nevzhledným kuchyňským spotřebičem, právě naopak. Zmrzlinovače z naší nabídky potěší nejen vaše chuťové buňky, ale i oči. Kromě modelů v tradiční bílé či elegantní černé barvě si můžete vybrat i stylové červené či nerezové zmrzlinovače, které perfektně zapadnou do moderních kuchyní.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků