Humidory

Vyberte
Seřazeno podle
17 Výsledky pro "Humidory"
Filtr a řazení
Humidory

Kvalitní humidory pro milovníky doutníků

Zvlhčovače jsou vždy dobrou koupí pro milovníky kvalitních doutníků. To umožňuje skladovat vysoce kvalitní a chutné uzenářské výrobky při optimální teplotě a vlhkosti. Je důležité, abyste si vybrali humidory, které vyhovují vašim potřebám a požadavkům. Ukážeme vám, jaké možnosti máte k dispozici.

Humidor v různých provedeních

V naší nabídce najdete humidory různých velikostí a provedení. Společným znakem všech skříní je snadná a dobře viditelná regulace teploty a vlhkosti díky dobře viditelnému vlhkoměru. Díky různým policím a velikostem lze bezpečně a v nejlepším prostředí uložit malé i velké sbírky doutníků. Humidor nabízíme také v kombinaci s vinotékou. Protože jak doutníky, tak vína je třeba skladovat při optimálních teplotách. Tímto způsobem můžete pokrýt oba prvky pouze jednou jednotkou a optimalizovat nároky na prostor a spotřebu energie. Odpovídající skříňka humidoru nabízí také vestavěné osvětlení, takže si svou sbírku můžete prohlédnout, aniž byste museli otevírat dvířka. To vám může usnadnit výběr správného doutníku v samotné krabičce.

Oblast použití humidoru

Kromě profesionálního použití ve specializovaných obchodech se humidory stále častěji používají i v soukromém prostředí. Protože každý, kdo se zajímá o doutníky, je nechce vždy kupovat v malém množství ve specializovaném obchodě, ale rád je skladuje i doma. Doutníky však při nesprávném skladování velmi rychle ztrácejí svou chuť, proto je třeba je chránit. V humidoru jsou doutníky udržovány při optimální teplotě a vlhkosti, takže se může rozvinout a zachovat jejich plné aroma. Pokud tedy chcete mít doma svou oblíbenou odrůdu ve větším množství, měli byste zvážit koupi humidoru.

Nákup těchto humidorů má smysl

Pokud si při vychutnávání dobrého doutníku rádi dáte láhev nebo dvě vína, měli byste si vybrat humidory, které nabízejí také vlastní vinotéku. Tímto způsobem zabijete dvě mouchy jednou ranou a můžete využívat optimální teploty. Pokud však kouříte hlavně doutníky a chcete zajistit vysokou kvalitu na malém prostoru, měli byste si koupit čisté humidory. Ty zajišťují optimální regulaci teploty a řízenou vlhkost v celém interiéru.

FAQ

Proč jsou humidory vždy vybaveny cedrovými zásuvkami?

Cedrové dřevo se tradičně používá v humidorech. Dobře absorbuje vlhkost, čímž zajišťuje její rovnoměrné rozložení. Kromě toho se říká, že aroma dřeva odpuzuje tabákové červy a pozitivně ovlivňuje chuť doutníků.

Má kombinace humidoru a chladničky na víno smysl?

Zvlhčovače vzduchu v kombinaci s chladiči vína jsou stále oblíbenější. Je to dáno mimo jiné tím, že jak u doutníků, tak u vín se na vůni významně podílí dobré a profesionální skladování. Pokud rádi pijete víno a kouříte doutníky, má tato kombinace velký smysl.

Mohu doutníky dlouhodobě skladovat v humidoru?

Obecně platí, že doutníky můžete v humidoru skladovat až pět let, než ztratí své aroma.
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků