Bezdotykové odpadkové koše

Vyberte
Seřazeno podle
20 Výsledky pro "Bezdotykové odpadkové koše"
Filtr a řazení
Bezdotykové odpadkové koše

Kupte si odpadkové koše se senzorem levně online.

Do moderní kuchyně přinášejí trochu autonomie, elegantně se otevírají a zavírají - bez vašeho zásahu: senzorové koše vedou skupinu exkluzivních odpadkových systémů. Proto se používají nejen v obytných prostorách, ale i ve firmách. Abychom vám pomohli najít správný model mezi odpadkovými koši se senzorem, poskytujeme vám zde důležité informace. Poskytují vám vodítko, které je užitečné při nákupu odpadkového koše se senzorem v našem internetovém obchodě.

Zásobníky senzorů se liší v následujících bodech

Odpadkový koš se senzorem je rozdělen na 2 komory a jednu komoru. Vícekomorové modely jsou určeny k ukládání různých druhů odpadu. Kromě toho mají automaticky otevírané koše různou kapacitu. Můžete si vybrat mezi 30 a 72 litry. Můžete si také prohlédnout různé formáty a provedení. Kromě obdélníkových verzí jsou nyní k dispozici také válcové odpadkové koše se senzorem a objemem 50 l. Chcete lesklý nebo matný model? Ve stříbrné, černé nebo s nádechem růžového zlata? Nabízíme vám vkusně navržené verze ve velmi exkluzivním designu.

Odpadkový koše se senzorem má následující výhody

Odpadkové koše s integrovanými senzory vypadají velmi elegantně. Pokud máte v rukou hodně odpadků, automaticky vám nabídnou tlamu, abyste je odstranili, jakmile se přiblížíte ke koši. Házení rukou je stále možné. Naše odpadkové koše se senzorovou technologií jsou vybaveny krytem odolným proti poškrábání, korozi a snadno se čistí. Jednotlivě vyjímatelné vnitřní nádoby umožňují snadnou likvidaci a snadno se čistí. Nádoba se tak udržuje v hygienické čistotě. Díky dokonalému utěsnění neuniknou ani kvasné plyny, ani jiné nepříjemné pachy.

Odpadkový koš se senzorem - náš malý, ale šetrný nákupní průvodce

Pokud ve vaší kanceláři stále chybí nějaký poutač pozornosti, doporučujeme vám zakoupit válcový odpadkový koš se senzorem a objemem 50 l. Pokud chcete vybavit velkou rodinnou domácnost s více než 5 osobami elegantním odpadkovým systémem, můžete zvolit odpadkový koš se senzorovou technologií a objemem 72 l. Pro domácnosti s dětmi, kde je často trochu více shonu, je ideální plastový model.

Má robustní konstrukci a je považován za mimořádně odolný. Plocha, na které má koš v budoucnu stát, je malá, ale nechcete se bez takového ušlechtilého kuchyňského doplňku obejít? U vysokého, štíhlého modelu jednoduše využijete dostupnou výšku místnosti. Zakupte si nyní v našem internetovém obchodě odpadkový koše se senzorem se 2 komorami nebo jednokomorový model!

Často kladené otázky k odpadkovým košům se senzorem.

Jak funguje odpadkový koš se senzorem?

Senzorový systém detekuje pohyb člověka a otevírá bez nutnosti stisknout tlačítko nebo nožní pedál. Koš lze zavřít ručně nebo dotykem.

Jaká je vhodná velikost koše snímače?

50 l je dobrý průměr, který poskytuje dostatečný prostor pro domácnost páru. Větší rodině už tento objem nemusí stačit.

Drží odpadkový koš se senzorem opravdu těsně?

Těsnění našich modelů jsou vyrobena ve velmi vysoké kvalitě a mají dlouhou životnost. Díky tomu jsou pachy spolehlivě zadržovány uvnitř nádoby.
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků