Trampolíny

Vyberte
Seřazeno podle
36 Výsledky pro "Trampolíny"
Filtr a řazení
Trampolíny

Fitness trampolíny se těší stále větší oblibě, protože skákání na trampolíně prokazatelně zlepšuje fyzické i psychické zdraví. Pokud máte velkou zahradu, můžete si zvolit trampolínu většího rozsahu. Menší modely se zas pohodlně vejdou i do bytů. Vyberte si z nabídky naší exkluzivní značky Klarfit a zábavu pro děti i dospělé zaručeně najdete!

Ještě před zakoupením trampolíny předem doporučujeme změřit prostor, kam ji chcete umístit. Nejčastěji se setkáváme s trampolínami kulatého nebo obdélníkového tvaru. Je třeba také počítat s tím, že po obvodu trampolíny by z bezpečnostních důvodů měl zůstat alespoň 1 metr volného prostoru. Nejbezpečnější jsou vždy lepší trampolíny s ochrannou sítí, zejména když jde o zahradní trampolíny.

Trampolíny se rozlišují i podle toho, jakou mají nosnost. Je důležité uvědomit si, zda budou trampolínu používat pouze děti nebo i dospělí. Dětem pomáhá posílit páteř a zbavit jejich nesprávných sedacích návyků. Dospělým zas pomáhá zlepšovat kondici, spalovat tuky a zpevňovat celé tělo. Vykročte k své vysněné postavě ještě dnes!

Na každodenní trénink jsou ideální také trenažéry. Běh nebo chůze na běžeckých pásech zajistí pravidelný pohyb a udrží vás ve formě během celého roku. Posilování rukou i nohou zároveň vám dokonale umožní eliptické trenažéry. Rotopedy vám pomohou se zvyšováním vytrvalosti s minimální potřebou prostoru. Kompletní nabídku pro všechny nadšence pohybu najdete v naší sekci fitness a sport.

Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků