Klimatizace do bytu

Vyberte
Seřazeno podle
19 Výsledky pro "Klimatizace do bytu"
Filtr a řazení
Klimatizace do bytu

Klimatizace do bytu

Klimatizace do bytu potěší jedinečným výkonem, díky němuž vám v horkých letních dnech přinesou potřebné osvěžení. Jejich instalace je náročnější, ale získáte tím maximálně efektivního pomocníka, který vám bude bez potíží sloužit dlouhé roky. Podívejte se na naší nabídku klimatizací a přečtěte si, jak vybrat tu pravou.

Nemáte rádi letní horko a hledáte způsob, jak rychle a efektivně snížit teplotu v domácnosti? Nástěnné klimatizace do bytu představují nejlepší řešení. Získáte profesionální chlazení, které vás potěší výkonem i snadnou obsluhou. Bez instalace se nástěnná klimatizace neobejde, ale bát se jí rozhodně nemusíte. Moderní klimatizace z naší nabídky zvládnete nainstalovat snadno a rychle.

Jaké typy domácí klimatizace existují?

Klasická nástěnná klimatizace do bytu je jednoznačně nejefektivnější volbou. Oproti mobilní klimatizaci nabízí vyšší výkon a také snazší obsluhu. Nástěnné klimatizace se dělí na dva druhy podle toho, zda využívají venkovní jednotku.

  • Splitová a multisplitová klimatizace disponuje venkovní jednotkou s kompresorem. Splitová se hodí pro jednu místnost, multisplitová pro více místností, v nichž jsou umístěné vnitřní jednotky, které pomocí rozvodů směřují k jedné venkovní jednotce.
  • Klimatizace bez venkovní jednotky mají technologii chlazení zabudovanou přímo v sobě. Jejich instalace je podstatně jednodušší, slouží ale pouze pro jednu místnost.

Jak vybrat klimatizaci do bytu

Při výběru klimatizace do bytu je třeba zaměřit se kromě samotného typu i na základní parametry, jako je výkon, hlučnost, energetická náročnost či funkce.

Chladící výkon klimatizace do domu

Aby klimatizace zvládla dostatečně ochladit místnost, musí mít adekvátní výkon. Čím větší místnost je, tím výkonnější klimatizaci si pořiďte. Například pro místnost o velikosti 80 m3 zvolte klimatizaci s výkonem 2,9 kW.

Spotřeba energie klimatizace

Klimatizace z naší nabídky vás potěší energetickou úsporností. Většina jich spadá do neúspornější energetické třídy A či B. Obecně ale platí, že klimatizaci byste měli používat pouze v dobře zateplených domech, aby se její provoz na vašem účtu za energie příliš nepodepsal.

Hlučnost klimatizace

Jestliže budete klimatizaci používat v ložnici, rozhodně se zaměřte i na její hlučnost, aby vás v noci nerušila. Většina klimatizací je totiž slyšet a jejich hlučnost se pohybuje okolo 50 dB, což odpovídá například puštěnému rádiu či televizi. Klimatizace do ložnice by tak měla disponovat nočním režimem, který dokáže hlučnost snížit.

Design a funkce klimatizace do bytu

Moderní klimatizace do bytu vás svým vzhledem neodradí, právě naopak. V našem e-shopu nabízíme moderně zpracované klimatizace v bílé, krémové či béžové barvě, které skvěle zapadnou do současných interiérů. Klimatizace mohou nabízet i praktické funkce:

  • Klimatizaci s Wi-Fi můžete ovládat přes chytrý telefon či tablet.
  • Časovač vám umožní nastavit dobu chodu klimatizace.
  • Displej usnadní nastavení a ovládání klimatizace a bude vás informovat o aktuální teplotě.
  • Dálkové ovládání využijte při ovládání klimatizace z postele či gauče.
  • Klimatizace s topením vám poslouží i v zimních měsících.
  • Funkce odvlhčování se hodí do domácností s vyšší vlhkostí vzduchu.
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků
Přihlášení
Vložte sem vaši e-mailovou adresu.
Zadejte minimálně 6 nebo více znaků