Kondenzátorové mikrofony

Vyberte
Seřazeno podle
43 Výsledky pro "Kondenzátorové mikrofony"
Filtr a řazení
Kondenzátorové mikrofony

Kondenzátorové mikrofony našich značek Auna nebo OneConcept slouží na profesionální použité v domácích i profesionálních studiích, ale skvělou službu odvedou i pro videoblogery a na mnohá další použití. Pomocí USB kabelu je můžete jednoduše propojit s počítačem nebo notebookem díky principu „Plug and play“, česky „stiskni a hraj“.

K největším technickým přednostem našich mikrofonů patří prvotřídní zvuk a minimální šum. Vytvořte nahrávky v nejvyšší kvalitě, připravené na audio mastering při zvukové produkci, podcastech či moderování v rádiu. Zařiďte si pohodlně své studio s nabídkou od electronic-star, ve které nechybí ani studiová technika a DJ technika.

 

U nás naleznete i kondenzátorové mikrofony s nastavitelným držákem a stativem. Během pár vteřin můžete zařízení jednoduše složit a sklopit. Nylonový potah přitom redukuje rezonanční akustické vibrace a možné rušivé zvuky. Díky odolné konstrukci jsou mikrofony připraveny na použití i méně obvyklém prostředí – například v autobuse nebo v hotelu.

Příznivce kvalitního zvuku dozajista osloví i naše výkonné reproduktory, vhodné zejména na ozvučení diskoték, soukromých večírků či divadelních jevišť. V kombinaci s vyváženým zvykovým výkonem a precizní konstrukcí se jedná o skvělý produkt i pro mobilní DJ. Vyberte si některý z našich spolehlivých komponentů s dlouhou životností, které vás nezklamou ani při pravidelném používání. 


Přihlášení